Tasarımdan Doğaya!

0
148

Gücünü yenilikten alarak her sezon özgün ve şık tasarımlara imza atan Cottonbox, sürdürülebilirliğe vurgu yaptığı İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu ile baharı karşılıyor.

Doğanın yeniden uyanışından, modern çizgilerden ve farklı kültürlerden ilham alarak hazırladığı tasarımlarını marka, çevre dostu serisiyle “tasarımdan doğaya” sürdürülebilir bir yolculuğa adım attığını duyurdu. Grand Hyatt Hotel’de Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut’ un ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda yeni koleksiyonda ön plana çıkan renk ve desenler, markanın sürdürülebilirlik vizyonu ev tekstilinde 2023 trendleri paylaşıldı. Doğayla iç içe ve kahvaltı eşliğinde başlayan etkinlik, düzenlenen mikro bitki dikimi workshopu ile daha da keyifli hale geldi. Cottonbox, keten kumaşın doğallığından esinlenerek hazırladığı Keten serisi ile yatak odası dekorasyonuna yeni bir soluk katıyor. Natürelliğin ön plana çıktığı seri ile yatak odalarında şıklık ve konfor bir araya geliyor.

Yeni koleksiyonunda ilk kez keten masa örtülerini kullanıcılarının beğenisine sunan Cottonbox ile sofralar ışıldıyor. Keten kumaşın doğal dokusuyla evlerde natürelliğe vurgu yapan masa örtüleri, şık tarzıyla sofra dekorasyonunun tamamlayıcısı olurken, bornoz ürün grubuyla kullanıcıların banyo keyfini zirveye çıkaran marka tamamen doğal bambu ipliğinden üretilen bornoz setleri ile de tercih sebebi oluyor.