Sizi bütünleyecek o büyük aşkınızı hayatınıza davet etmeye var mısınız?

0
491

Ruh eşine inanır mısınız? Hep aradığınız, size bütünleşmişliği hissettirecek, “İşte o…” diye kalbinizin ta içinden bildiğiniz gerçek aşkınızla nasıl buluşabilirsiniz? Can Aydoğmuş’un yazarlık kariyerindeki beşinci kitabı, Indigo Yayınları etiketli “Ruh Eşin Nerede?” içindeki ilginç bilgilerle farkındalığınızı arttırıyor, bakış açınızı değiştiriyor ve enerjisel olarak özgürleşmeniz için sıra dışı fikirler verirken hem kendinizde hem evinizde hem de sosyal yaşamınızda etkinlik gösterecek pratik uygulamalarla tüm yaşamınızı dönüştürecek enerji çalışmaları veriyor.

Yepyeni ritüellerle tanışacağınız, hayatınıza bambaşka bir gözle bakmanızı sağlayacak bu kitap içerdiği sıra dışı başlıklarla da dikkat çekiyor. Ruh Eşin Nerede’de yer alan başlıklardan birkaçı şöyle:

Yaşamı İçimize Alıyor muyuz?
Şükrettiğinizde Mucizeler de Beraberinde Gelir
Bir İlişkiye Gerçekten Hazır mısınız?
Ne İstemediğinize Değil Ne İstediğinize Odaklanın
İnsanlara Değil, Yaşama Güvenin
Enerji Bağları
Kalbiniz ve Zihninizin İstekleri Aynı mı?
Tüm Ömrünüz Boyunca Yaşama Ne Kodladınız?
Evinizde, Sosyal Yaşamınızda ve Kendi Enerji Alanınızda Detoks

Sorduğu sorular ve bulduğu cevaplarla, kendiniz üzerinde çalışmanız için pek çok olanak sağlayan Ruh Eşin Nerede? İle farkındalığınız artıyor, kendiniz hakkında adeta bir aydınlanma yaşıyorsunuz. Küçük yaşta annesini, babasını ve ablasını kaybetmesinin ardından, büyük zorlukları aşıp karanlıktan aydınlığa geçmeyi başaran Can Aydoğmuş, kendini sevgiye ve mutluluğa adamış bir yazar ve influencer. Kitap yazarın daha önce Doğan Novus’tan çıkan Aşka Yürü, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa kitapları ile Doğan Egmont Çocuk Kitapları’ndan çıkan Konuşan Kedi Matu kitabından sonra yayımlanan beşinci kitabı. Ruh Eşin Nerede? sayesinde aşk hayatınızla ilgili farkındalığınızı artıracak, sürekli aynı yanlışlara düşmekten ve yanlış insanları hayatınıza çekmekten kurtulacak ve tekrar ettiğiniz hataların ardında yatan sebepleri keşfedeceksiniz. Bu kitapla birlikte, aşk ilişkinizin derinliklerine inmek ve daha mutlu bir aşk hayatına sahip olmak için uygulamanız gereken ritüellerin ve tekniklerin yanı sıra; rüyaların önemi, gezegenlerin ve astrolojik haritalarınızın etkileri, Feng Shui teknikleri, eskilerle bağ kesme yöntemleri ve olumlama çalışmaları gibi birçok konuda bilgi sahibi olacaksınız. Dahası, nihayet farkındalığa ulaştıktan sonra özgürleşecek, özgürleştirecek ve aydınlanma yolunda ilerleyerek hayatınızda mucizelere tanık olacaksınız!