Hansgrohe Grup’tan yaşayan showroom: The Water Studio Istanbul

0
556

Banyo, mutfak armatürleri, duş başlıkları ve duş sistemleri alanında dünyanın lider üretici firma olan Hansgrohe Grup; Türkiye’deki en yeni yaşayan showroomu olan ”The Water Studio Istanbul” açılışında basın mensupları ile bir araya geldi.

Markanın Türkiye Genel Müdürü Albert Emlek’in açılış konuşmasıyla başlayan davet, Hansgrohe Grup CEO’su Mr. Hans Juergen Kalmbach’ın Hansgrohe Grup’un tarihi ve yolculuğunu anlatan sunumuyla devam etti. Hansgrohe Türkiye Pazarlama Müdürü Zerrin Türk’ün hansgrohe ve AXOR markalarına ait benzersiz tasarıma ve fonksiyonelliğe sahip ürünlerinin yer aldığı showroom hakkında detaylı bilgiler verdi.

”The Water Studio İstanbul; Hansgrohe Grubun Londra’dan sonra suyun güzelliğini keşfetme duygusundan yola çıkarak tasarlamış olduğu dünyadaki ikinci showroomu olma özelliği taşıyor”

Yüksek kaliteli ve en son teknolojiyle üretilmiş AXOR ve hansgrohe marka ürünlerini görme ve deneme imkanı sunan The Water Studio İstanbul, Türkiye’nin en yeni yaşayan showroomu olarak sektörde oldukça dikkat çekiyor. Yaklaşık 450m2 büyüklüğünde alana sahip olan The Water Studio İstanbul’da sergilenen ürünler; mimarları, tasarımcıları, Axor ve Hansgrohe marka tutkunlarını yeniliklerle buluşturuyor. Sürdürebilirlik, tasarım ve teknolojik gelişmeleriyle çığır açan marka, sektörün kalbinin attığı en önemli bölge olan İstanbul Mecidiyeköy’de hizmete sunduğu The Water Studio İstanbul ile sektördeki gelişmelere öncülük etmeye devam ediyor.