Estetik ve güzellik uygulamalarında güvenilir adres: Clinic SBB

0
289

Tüm dünyada estetiğe olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Teknolojik gelişmeler, estetik algısındaki değişimler, estetik operasyonların artık daha ulaşılabilir hale gelmesi. Tüm bu sebeplerle estetik ve güzellik uygulamaları herkesin hayatında önemli bir yer bulmaya başlıyor. Bu konuda dünyadaki trend ise doğallıktan yana devam ediyor. Teknolojik gelişmeler sayesinde de doğallık modası kolayca desteklenebiliyor. Alanında uzman kadrosu ve güvenilir operasyonlarıyla ön plana çıkan ve Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu tarafından kurulan Clinic SBB, Medikal Estetik, Estetik Cerrahi ve Wellness olmak üzere üç başlık altında hizmet veriyor. Clinic SBB, yüz ve burun estetiğinden meme ve vücut estetiğine, bölgesel incelmeden dolgu, botoks uygulamalarına, mezoterapi ve yüz askılamadan cilt bakımına birçok uygulama ile müşterilerinin beklenti, istek ve ihtiyaçlarını uzman kadrosu ile karşılıyor.

Kişiye özel planlanan operasyon süreci
Medikal Estetik, Estetik Cerrahi ve Wellness olmak üzere üç başlık altında hizmet veren Clinic SBB, başarılı estetik ve güzellik operasyonlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Her danışana özenle ve samimiyetle yaklaşılan Clinic SBB’de tüm operasyon süreçleri kişiye özel hazırlanıyor. Danışanların doğal ve bütünsel güzelliğinin korunmasının en önemli nokta olduğunu belirten Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, onları en iyi ve en güzel görünümlerine kavuşturmak için özenli ve titiz davranılması gerektiğini belirtiyor.

Ameliyatlı yöntemler mi daha etkili, ameliyatsız yöntemler mi?
Günümüzde estetik operasyonların gerçekleştirildiği tek yöntem ameliyatlar değil. Ameliyatlı operasyonlar yaygın olarak kullanılsa da alternatif cihazlar ile yapılabilen operasyonlar da revaçta. Dünyadaki en güncel gelişmeleri takip eden ve danışanlarına bunları sunan Clinic SBB kurucusu Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, “Kliniğimizde danışanlarımıza en uygun operasyonları seçiyoruz. Ameliyatlı operasyonların kalıcılığı su götürmez bir gerçek olsa da, yeni ameliyatsız yüz germe yöntemi Profound, ameliyatsız bir şekilde fazla yağları yakıp bölgesel incelme sağlayan Cutera ID ve danışanlarımızı hayallerindeki karın kasına kavuşturan Cutera Flex, güvenilirliğinden emin olduğumuz ve ameliyatı aratmayan sonuçlar veren yöntemler olduğundan kliniğimizde var olan hizmetler arasında yer alıyor.” diyor.

Güzellik ve Wellness alanındaki doğru adres
Medikal Estetik ve Estetik Cerrahi alanlarının yanı sıra Wellness alanında da hizmet veren Clinic SBB, bölgesel incelme sağlayan Cutera ID, kas tasarımı yapan Cutera Flex ve Antiaging bakımlardan C Vitaminli bakımlara, akne tedavi ve kimyasal peelingden Jet Peel Pro’ya kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Filtresiz yeni bir hayata merhaba demek için: #NoFilter
Filtreler artık hayatın her yerinde. Filtresiz fotoğraf koymanın geçmişte kaldığı, her yandan filtrelerle kuşatılan sosyal medya dünyasında, Clinic SBB ve Dr. Bayraktaroğlu danışanlarını aynalarla barıştırıyor. Hayatını değiştirip güzelleştirmeye en değerli hazinesinden, bedeninden başlamak isteyenler için hayata geçirilmiş bir akım #NoFilter.