Bu yıl 10. yaşına giren Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand, ajans konkur sürecini tamamlayarak dört ajansla anlaştı.

0
417

Gürsoy Grup markalarından Vialand Tema Park’ın medya planlama ve satın alma ajansı Native Medya, PR ajansı SCC İletişim, sosyal medya ve kreatif ajansı Gauss, dijital performans Pazarlama ve SEO ajansı ise Optdcom oldu.

Tema parkın medya planlama ve satın almada stratejik partneri Native Media’da THY, A101, Anadolu Jet, Easy Fish Oil, Easy Cep, Emlak Bank, Emlak Konut, Gain, Ziraat Grubu ve Uğur Derin Dondurucu yer alıyor. Vialand Tema Park’a stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunan SCC İletişim’in İstanbul Bilgi Üniversitesi, QNET, Lierac, Phyto, Roger & Gallet, Asis Elektronik, GCM Yatırım, Hilton İstanbul Bomonti, Kral Şakir, Spinmaster, Kiralabunu ve Kiralamini müşteri portföyü arasında yer alıyor.

Tema parkın 10. yılında kreatif ve sosyal medya sürecini üstlenen Gauss Creative’in müşteri portföyü arasında; Natural Decor, Çekmece, Pasha Bank, Enterprise Türkiye, BiTedavi, Dijital Sanat Festivali İstanbul, EYAF EXPO, Coin Para, Swiss Koala ve Allianz Türkiye bulunuyor.
Dijital performans ve seo alanındaki süreçleri yöneten Optdcom’un ise; Akbank, Mavi Jeans, Media Markt, KIA, Godiva, D’S Damat ve Samsung müşterileri arasında yer alıyor.
Her yıl 1 milyonu aşan yerli ve yabancı ziyaretçi sayısıyla bölgenin eğlence alanında çekim merkezi olan Vialand Tema Park, 10. yılında entegre iletişim faaliyetlerini ajanslarıyla iş birliği yaparak gerçekleştirecek.