Monaco Chain by Sözer’in “altın zincir koleksiyonu”, Melissa Vargas ile uçuşa geçiyor

0
11

Latin Amerika ülkesi Küba’dan tüm dünyaya yayılan ‘altın zincir’ kültürünün Türkiye’deki tek temsilcisi Monaco Chain by Sözer, A Mili Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız ismi, Küba asıllı Melissa Vargas ile koleksiyonlarını zirveye taşımak için özel bir iş birliğine imza attı.

Ar-Ge’ye önem veren ve dünya trendleri ile teknolojiyi yakından takip eden bir marka olduklarının altını çizen Metin Sözer, “1984 yılından bu yana yer aldığımız sektördeki global deneyimlerimiz, gözlemlerimiz ve trendleri yakından takip etmemiz sonucunda 2016 yılında, pazardaki potansiyeli gördük ve bu kategorinin bir markası olmadığının farkına vararak ‘altın zincir’i sahiplendik.

Hem tasarım hem üretiminde getirdiğimiz ‘kilit, kilit arkası ve çıt çıt’ gibi yenilikçi ve öncü uygulamalar ile altın zinciri daha erişilebilir, yaş sınırı olmayan ve haftanın her günü, günün her saati kullanılabilecek bir ürün haline getirdik. O güne dek bu tür ürünlerde kilit arka tarafta tutulan ve görünmemesi istenen bir parça iken, kilidi önde tasarlayarak modaya yön verdik.” dedi.

Türkiye’de sadece Atasay mağazalarında satılan Monaco Chain by Sözer’in Türkiye’deki artan talep doğrultusunda önümüzdeki dönem hedefleri arasında, yeni stratejik işbirlikleri ve distribütör anlaşmalarıyla, mevcut satış kanallarını çeşitlendirmek ve yurtdışında daha farklı pazarlara açılmak yer alıyor.