Louis Vuitton İlkbahar/Yaz 2020 Erkek Aksesuar Koleksiyonu

0
563

Takılar, yepyeni aksesuarlar ve güncellenmiş Monogram deseni: Louis Vuitton güçlü bir karaktere sahip yeni aksesuar koleksiyonunu sunar. Louis Vuitton İlkbahar/Yaz 2020 sezonunda, Artistik Direktör Virgil Abloh’un rehberliğinde işlevselliği stil ile birleştiren, her daim gelişen ve yüksek modayı belirleyen aksesuar koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Kaşmir bir kazak veya sweatshirt üzerinde ya da denim bir ceketle bir arada kullanılan “charm”lar, bu sezon tamamlayıcı bir görünümün anahtar parçalarını oluşturuyor. Birbirleriyle kombinlenebilen çok sayıda yüzük, bileklik, kol düğmesi ve kolye ise kişisel stilin sınırlarını keşfe davet ediyor.

2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda sunulan kısa ve kalın zincir kolye, yüzük ve bilezikler, bu sezon yeniden yorumlanarak koleksiyona tazelik getiriyor. Gümüş renkli metal aksesuarlar, Maison’un ikonik LV logosu ile bir araya gelip klasik ve sofistike bir görünüm oluştururken; cüretkar bir şekilde altın veya gök kuşağı renkleriyle boyanıp parlatılan çok renkli versiyonlar ise modern bir görünümün ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kemerler bu sezonun eğlenceli görünümlerinin birer parçası konumunda.

Mat Monogram ile kabartılmış, sekizgen tokalı modeller sade ve sakin bir stilin tamamlayıcıları olurken, tokalarda yer alan metal LV logosunda oyuncu bir renk geçişinin göze çarptığı tasarımlar daha pop ve trend görünümler oluşturuyor. Monogram deseniyle süslenmiş, boynu birkaç sefer sarabilen genişlikte siyah veya denim mavisi kaşmir eşarplar ise en havalı gardıroplarda yerini almaya hazırlanırken, çok renkli şapkalar ile siyah deri kasketler ise bu modern görünümün tamamlayıcı rollerindeler. Bu sezon yeniden yorumlanan zamansız 1.1 Millionaires güneş gözlükleri ise sezonun arzu nesnesi haline geliyor.

Güncellenmiş Monogram deseni, çok özel renk dalgaları ve sonsuz stil varyasyonları sunan 2020 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu, Virgil Abloh’un son kreasyonlarının devamı niteliğini taşıyor.