Swarovski ve Adidas “Predato Edge Crystal özel koleksiyonu için güçlerini birleştirdi

0
473

Futbol sahasının ışıltısı yepyeni bir anlam kazandı! Swarovski ve Adidas iş birliklerini, sınırlı sayıda üretilen Predator Edge Crystal koleksiyonuyla duyuruyor. Heyecan verici Swarovski kristalleriyle bezenmiş ve Adidas stilinin zamansızlığını yansıtan Predator Edge, yeni Predator Edge Crystal versiyonuyla dünyanın önde gelen oyuncuların ayaklarını süsleyerek geceye ışık katıyor.

“Geçtiğimiz sezonlarda Swarovski ve Adidas, yenilikçi ürünler ve sıra dışı yeni tasarımlar üretmek için güçlerini bir araya getirdiler. Bu son iş birliği, her iki markanın da en iyi yönlerini ortaya çıkarıyor. İki marka çok farklı arenalarda olsalar bile, bize yaratıcılığın sınır tanımadığını kanıtlıyorlar. Aynı zamanda Swarovski kristallerinin kapsayıcı lüks yaşam tarzını temsil ettiğini bir kez daha görüyoruz.”
Swarovski CEO Michele Molon

Takım oyununda parlıyoruz
Predator Edge Ocak ayındaki lansmanından itibaren, yeni özel versiyonuyla mükemmel bir ivme kazanıyor. Swarovski’yle birlikte yaratılmış olan Predator Edge Cyristal’in ikonik üç şeridi binlerce özel kesim kristalin bir araya gelmesinden oluşuyor. Kristaller ayakkabının dış kısmına bezenerek entegre ediliyor.
“Ayakkabının bu özel versiyonunda bir bileşen olarak Swarovski kristallerine sahip olmak, tasarımcılarımıza detay ve yüksek hassasiyetli zanaatkarlık için ortak bir tutkudan doğan rakipsiz bir ilham paleti sundu. Kendi alanında belli bir başarıya imza atmış kişilerin sahada bu ayakkabıları giyerken daha da yükseldiklerini ve anı doya doya yaşadıklarını görmeyi heyecanla bekliyoruz.”
-Bruno Marrant, adidas Kategori Direktörü – Hype Football

Millenia, Lucent, Harmonia ve Dulcis ailelerinden parçalar da dahil olmak üzere tüm kampanya, Swarovski takılarıyla pozitif bir hava yayıyor. Işıklar altındaki gecelerden, saha partilerinden ve yaşanabilecek tüm unutulmaz anlardan ilham alan Predator Edge Crystal, oyunculara çok yönlü Predator Edge’in heyecan verici yeni bir yanını keşfetmelerine olanak sağlıyor.


17 Mart’tan itibaren seçili adidas mağazalarında ve adidas.com’da sınırlı sayıda satışa sunulacak olan bu ayakkabıyı Paul Pogba gibi yıldız futbolcular sahalarda giyiyor olacaklar.