Plajlar Suwen’le renkleniyor

0
292

Ürün fonksiyonları ve modern tasarımlarıyla iç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, plaj koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar çeşitlilik sunan Suwen, 2022 plaj koleksiyonundaki bikinileri, mayoları, pareoları, kaftanları, havluları ile fark yaratırken bu sene ilk defa müjdesini verdiği elbise, üçgen büstiyer, pareo pantolon, gömlek elbise gibi plaj giyim tasarımlarıyla da öne çıkıyor! Plaj modasının en trend desenlerinin, kalıplarının, modellerinin ve renklerinin yer aldığı Suwen Plaj Koleksiyonu tarzını konuşturmak isteyenlerin favorisi oluyor.

Kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına, plaj koleksiyonundaki bikini ve mayo modelleri ile rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Suwen, 2022 yaz modasında da farkını ortaya koyuyor. Sezonun plaj giyimi global trendleri arasında yer alan petit carée gibi vintage stiller, floral efektler, neon renkler, cut out detaylar, illüzyon oyunları, üçgen, straplez, fırfırlı modeller, yüksel beller, halter kesimler, ışıltılı dokunuşlar, kemerler, zincir ve gold aksesuarlar, disko etkileri, leopar gibi vahşi doğa çağrışımları, pliseler, vücudu saran ipli bağlamalar; hepsi ve daha da fazlası sizi bekliyor.

Stilin tamamlayıcı olmasını önemseyen ve bunu ev giyim koleksiyonunda da vurgulayan marka mayo ve bikinileri kusursuz bir şekilde tamamlayan kaftanları, pareoları ve havluları da unutmuyor; hatta çıtayı daha da üste taşıyarak ilk defa bu yaz, elbise, pantolon, üçgen büstiyer, gömlek elbise gibi hem plajda hem de yaz boyunca keyifle giyilebilecek prêt à porter parçalarının da müjdesini veriyor!