Her ayrıntısı düşünülen şık Victorinox Swiss Army saatler.

0
573

Son zamanlarda sevdiğin kişi ile uyumlu giyinme modası saatlere de yansıdı. Sevdiği kişi ile aynı saati kullanıp uyum yakalamak isteyen çiftler Victorinox’un saatlerini tercih ediyor.

Aşkın tanımını yapmak belki zor olabilir ama alınan küçük bir hediye bazen tüm duyguları yansıtabilir. Kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda özel olarak düşünülen bir hediye söze dökülemeyenleri ifade edebilir.

”Eğer siz de sevdiklerinize sevginizi anlatmak için farklı ve bir o kadar anlamlı bir hediye arıyorsanız Victorinox’un birbiriyle uyumlu sevgili saatlerine bir şans verebilirsiniz”

Her ayrıntıyı düşünen ince özellikleri ile dayanıklılık ve kaliteyi aynı anda bulacağınız Victorinox Swiss Army I.N.O.X saat, gül rengi ile sevdiğinizin kalbine dokunacak. Yansıma yapmayan safir kristal cam ve pembe kauçuk kayış kullanım kolaylığı sağlayacak. Çelik kasası ile uzun kullanım imkanı sağlayan saat, eşinizin ya da sevgilinizin kalbini bir kez daha çalmanıza yardımcı olacak. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saatler, farklı renk ve modelleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Victorinox Swiss Army I.N.O.X saatin mavi rengi ve gri kadranı iki rengin kusursuz uyumunu gözler önüne seriyor. Yansıma yapmayan safir kristal cam ile kolay kullanım sağlayan saat, hakiki kauçuk kayış sayesinde bilekte zarif bir görünüm sağlıyor. Titantum kasa içinde Quartz makine ile üretilen saatin 100 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunuyor.