Dockers’ın İlkbahar/Yaz 2023 kampanyası “Live Original” özgün ruhları hedef alıyor.

0
177

Erkek giyimin ‘cool’ markası Dockers, Nişantaşı Showroom’unda gerçekleştirdiği etkinlikte 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu ve “Live Original” kampanyasını tanıttı. Dockers, California Cool ruhunu yansıttığı parçalarla keşfedenleri büyülemeye devam ediyor.


1986 yılında Kaliforniya, San Francisco’da doğan, Casual Friday akımının mucidi Dockers, sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası haline geldi. Konfordan ödün vermeyen şık ürünler sunmayı felsefe olarak kabul eden Dockers, önceki gün 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu ve “Live Original” kampanyasını sunduğu bir basın etkinliği düzenledi.
Dockers’ın İlkbahar/Yaz 2023 kampanyası “Live Original” özgün ruhları hedef alıyor. San Francisco, California’ya özgü fikir ve insanlardan aldığı ilhamla orijinal olmanın anahtarının bir şeyi ilk defa başarmak olmadığını göstermenin bir yolu olarak ortaya çıkan kampanyada; Dockers Crew’ın Avrupa ve ABD’deki en yeni üyeleri NBA Oyuncusu Jordan Poole, profesyonel kaykaycı Lil Dre, profesyonel BMX sporcusu Matthias Dandois ve aktivist sörfçü Maud Le Car yer alıyor.

Dockers Showroom’da gerçekleşen etkinlikte markanın “California Cool” ruhunu yansıtan şık ve rahat parçaları büyük ilgi çekti. ‘Live Original’ kampanyasıyla hayatı istediği gibi yaşayan ruhlara hitap eden Dockers, yeni sezonda da konforundan ödün vermeden şıklığa ulaşmak isteyenlerin tercihi olacak.