Cihan Nacar, Touché Privé kadını için tasarladı

0
277

Moda dünyasında uzun yıllardır cesur tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken tasarımcı Cihan Nacar, uluslararası pazarda öncü marka olma hedefiyle her geçen gün büyüyen Touché Privé ile güçlerini birleştirdi. Canlı renkleri ve romantik dokunuşlarıyla öne çıkan Cihan Nacar x Touché Privé kapsül koleksiyonu, Feriye Sarayı’nda yapılan lansmanın ardından satışa sunuldu.

Dünyanın dört bir yanındaki müşteri kitlesine modern, çağdaş ve yenilikçi tasarımlarını ulaştırarak giyim sektörünü yeniden şekillendiren Touché Privé; Türk modasının önde gelen tasarımcılarından Cihan Nacar ile bir araya gelerek capcanlı renklerden oluşan, tasarımcının imza silüetleri sayesinde romantizm barındıran eşsiz bir koleksiyon sunuyor.

Feriye Sarayı’nda eşsiz İstanbul manzarasının eşlik ettiği, birçok ünlünün ve sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı seçkin davetlilerin katıldığı lansmanda Touché Privé kurucu ortağı Cem Öztürk yapmış oldukları bu özel koleksiyon için; “Cihan Nacar’ın tasarım gücünü Touché Privé’nin marka gücü ile birleştirdiğimiz, ikonikleşecek bu koleksiyon için Cihan Nacar ve ekibine çok teşekkür ederim. Hem global hem de Türkiye’deki satış kanallarında ses getiren bu eşsiz koleksiyonun devamını getireceğiz.” ifadelerini kullanarak şimdiden ikinci koleksiyonun müjdesini verdi.

Lüks ve yüksek kalitede kumaşları ile sınırlı sayıda üretilerek hayata geçirilen Cihan Nacar x Touché Privé koleksiyonu, taş ve kristal işleme detaylarının hakim olduğu çarpıcı detaylarla ön plana çıkıyor. Her biri el işçiliğiyle hazırlanan, üzerine titizlikle işlenen kristal ve boncuk işlemeleri sayesinde couture kalitesinde üretilen koleksiyon; katmanlı üç boyutlu silüetleri ve dönüştürücü unsurları sayesinde romantik izler taşıyor. Sezonun trendlerinden pembe, fuşya, lila, turuncu ve yeşil tonları gibi göz alıcı ve canlı renklerden oluşan bir palet sunan koleksiyon, yer verdiği bej ve siyah tonları sayesinde risksiz ama çarpıcı görünmek isteyen müşterilerine de hitap ediyor.