adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu özel bir defile ile tanıtıldı

0
83

Türkiye’nin kadın modasında öncü markası adL, yeni adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunu Four Seasons Hotel Bosphorus’ta özel bir defileyle tanıttı. Ünlü stil danışmanı Mert Aslan’ın hazırladığı yeni adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu “Bir Yaz Gecesi Rüyası”nın bu özel daveti Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bu özel davetle tanıtılan adL Night Zoom x Mert Aslan “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ismini verdiği koleksiyonu, adL’nin renkli, feminen ve çağdaş kadını, Mert Aslan’ın zamansız, masalsı ve romantik şıklığıyla buluşuyor. adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar – Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” koleksiyonu aynı ismi gibi buram buram yaz, neşe ve ihtişam taşıyor. Mert Aslan’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası Bin Geceye Dönsün” odağında hazırladığı koleksiyonda yer alan şifonlar ve krepler gün batımlarını resmediyor.

Mert Aslan’ın anneannesinin saksılarındaki çiçeklerden aldığı ilham kumaşları süslüyor. Yaz gecesi gökyüzünü saran yıldızlar adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar – Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” koleksiyonunda kristal işlemelere dönüşüyor. Mercanlardan pembelere, kavun içlerinden fıstıki yeşillere uzanan tonlar tafta elbiseleri renklendiriyor. Sarılar, pembeler, mercanlar, uçuş uçuş şifonlara bürünüyor. “À la Mert Aslan” bir dokunuşla zarafete kavuşan denimler, bukletler, poplinler göz kamaştırıyor.