Lüks cilt bakım markası Royal Fern’i Phthoactive Cream ile keşfedin!

0
299

Ünlü Alman dermatolog Dr. Timm Golueke ile ünlü bilim adamı ve cilt bakım formülatörü Prof Dr. Leonard Zastrow’un 4 yıl süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Royal Fern markası Phthoactive Cream ile Türkiye’de.

Yeni lüks bakım markası Royal Fern’in temelini eğrelti otunun enfeksiyon giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi oluşturuyor. 4 güçlü aktif botanik içerikle desteklenen antik eğrelti otu bitkisi, iltihabı önlemek ve azaltmak için kapsüllenmiş bir kompleks halinde sunuluyor. Afrika voacanga ağacı yağı, ciltteki ödemi azaltırken derin bir nemlendirme sağlıyor. Yaban gülü yağı, içeriğindeki C vitamini sayesinde güçlü antioksidan bir etki yaratıyor. İğne yaprağı, cildi dehidrasyona karşı koruyor ve cildin nem bariyerini yenilemeye yardımcı oluyor. Mineral oksitler ise cildin çevresel faktörlere karşı savunma mekanizmasını destekliyor.
Tüm Royal Fern ürünleri Alman Federasyonu patenli Royal Fern Complex kullanılarak oluşturuluyor. Royal Fern Complex, hava kirliliği ve UV ışını gibi çevresel faktörlere karşı cildin korunmasını sağlıyor. İçeriğindeki eğrelti otu ile ciltteki kolajen ve elastin miktarının azalmasını engellerken, kolajen üretimini ise destekliyor. Bu patenli kompleks; ciltte oluşan hiperpigmentasyonu önlemeye ve azaltmaya yardımcı olup, cildi detoksifiye ediyor. Hiçbir Royal Fern ürünü paraben, mineral yağ, sentetik renklendirici içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor.