Yaz Boyu Taze Bir Cilt…

0
537

Deniz, kum, sıcak hava gibi etkenlere maruz kalan cildin sağlıklı ve canlı görünümüne kavuşabilmesi için cilt bakımı ve beslenmeye dikkat etmek önemli. İçinde bulunduğumuz yaz döneminin etkisiyle birlikte, cildimiz de güneşin yıpratıcı etkilerini hissetmeye başladı. Aşırı sıcak, direkt gelen güneş ışığı ve kuru rüzgarlarla birlikte, saçlarımız, ellerimiz kısaca tüm cildimiz nemi ve esnekliği kaybedebiliyor. Güneşin zararlı ışınları, yaşlanma gibi nedenlerle ortaya çıkan cilt lekelerinin oluşumunu engellemeye ve kuruluğun giderilmesine yardımcı olup onaracaktazelenmenizi sağlayacak, yüz, saç, vücut ve el bakım ürünlerini bu çekimde bir araya getirdik.

Güzellik Editörü: Eylem ŞİMŞEK
Fotoğraflar: Derya YILMAZ

Yüz Bakımı
Kaş ve kirpik serumu, Siveno. 48 saat derinlemesine nemlendiren yoğun krem, Yves Rocher. Pürüzsüzleştirici toparlayıcı yüz kremi ve makyaj temizleyici, Valmont. Yüz maskesi, Origins. Moisture surge eye 96 Saat nem koruma teknolojili göz kremi, Clinique. Detox ve ışıltı etkili gece konsantresi, Jowaé. Küpeler, Yağmur Hazal Design.
Vücut Bakımı
Duş jeli, G&H. Krem deodorant ve el temizleme jeli, L’Occitane. Nemlendirici arındırıcı vücut peelingi, Yves Rocher. Vücut kremi, The Body Shop. Dirsek ve topuklar için pürüzsüzleştirici yağ, Incia.
El Bakımı
L’Occitane. Yves Rocher. The Body Shop. G&H. Tırnak çevresi bakım balsamı, Siveno.
Saç Bakımı
Nemlendirici şampuan ve canlandırıcı saç maskesi, Satinique. Kuru saçlar için yoğun nemlendirici şampuan, Joba/ Phyto. Kuru saçlar için besleyici günlük saç kremi, Yves Rocher.