Tom Ford SIignature Ombré Leather parfüm

0
412

Tom Ford, en yeni kokusu ile sonbaharı karşılıyor; Ombré Leather Parfum! Siyah deri notalarını güçlü menekşe yaprağı ve sedir ağacıyla birleştirerek ortaya çıkan bu belirgin koku harmanı farklı duyulara hitap ederken, Amerikan batısı dünyasının sınırsız duygusallığından izler taşıyor.


Klasikleşmiş Ombré Leather’ın yoğunlaştırılmış bu yeni versiyonu, belirgin bir şekilde zengin, lüks deri dokusunu yansıtırken beklenmedik menekşe yaprağı özü notası ile şaşırtıcı bir kombinasyon sunuyor. Eşsiz bir zenginlik düzeyi oluşturan bu güçlü yeşil çiçeksi nota, bir buket içindeki taze menekşelerin yoğun çiçeksi kokusunu alt notalarında kullanıyor, sedir ağacının odunsu kokusu ile harmanlanıyor.

“Tom Ford kokularının çoğu hayatımın bazı gerçek yönlerini yansıtıyor. Ombré Leather’daki her bir nota çocukluğumun Batı Amerika’sını anımsatıyor. Bu yeni koku ise, orijinal kokunun vahşi, dizginlenemeyen duygusallığını temel alıyor…”Tom Ford


Baskın bir öz elde etmek için Muson iklimlerinde özenle hasat edilen yasemin çiçeği; olgun hanımelini anımsatan meyveli, çiçeksi bir dokunuş ile kokuya beklenmedik bir katmanı kazandırıyor. Deri ve ahşap notaların çiçeksi kokularla oluşturduğu tezatlık ve süsen çiçeği kokusunun çift kat konsantrasyonu nefes kesici bir kombinasyon olarak karşımıza çıkıyor. Çölün vahşi özgürlüğünü ve öngörülmezliğini ortaya çıkaran büyüleyici, bağımlılık yaratan bir çekimi sunan Ombré Leather Parfum, kullananların ruhunu özgür bırakıyor.