Sağlıklı bir yaşam için bakım zamanı

0
544

Aniden hayatımıza giren pandemi sebebi ile tüm dünya hiç beklenmedik bir şekilde içine kapandı. Bu olağanüstü durum pek çoğumuz için zorlu bir sürece dönüştü. Bu sıra dışı günler, aynı zamanda kendimizi eve kapadığımız, daha fazla yediğimiz, buna karşın daha az hareket ettiğimiz, depresyona ve kilolara meyilli olduğumuz bir dönem oldu. Peki, size bu gri günlerde bile kendinizi mükemmel hissedeceğiniz yepyeni bir mekandan söz etsek…

Buket Aydın

Etiler’de geçtiğimiz yıldan itibaren hizmet vermeye başlayan ve pek çok uygulamayı bünyesinde barındıran Bouquet Beauty Lab’de, mekanın sahibi aynı zamanda güzellik danışmanı Buket Aydın’ın yönetimindeki profesyonel ekip eşliğinde ve en son teknolojik cihazlarla bölgesel incelme, kişiye özel cilt-vücut bakımları, anti-aging, kalıcı makyaj, microblading ve kirpik lifting, dipliner, dudak renklendirme, saç simulasyonu ve detoks programları bir arada sunuluyor. Bouquet Beauty Lab, Etiler’de üç katlı villada hijyen kurallarının en üst düzeyde uygulandığı, yemyeşil ağaçların içindeki özel bahçesiyle şehrin orta yerinde kendine bugünlerin keşmekeşinde küçük bir mola için özel bir adres arayanların yeni mekanı olmaya aday. Sağlıklı zayıflama ve bakım uygulamalarının bir arada bulunduğu güzellik merkezinde, profesyonel bir ekip eşliğinde geniş bir yelpazede sunulan en son teknolojilerle donatılmış uygulamalar, özenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kendinizi ev ortamında hissedeceğiniz tüm detayların ve inceliklerin sizin yerinize düşünüldüğü Bouquet Beauty Lab, korona günlerinin yorgunluğunu ve stresini atmanın keşfini yaşayabilirsiniz.


Spor ve Diyet Yapmadan Yapmadan Yağlarınızdan Kurtulun
Bouquet Beauty Lab Güzellik Danışmanı Buket Aydın, içinde pek çok uygulamayı barındıran merkezde, yeniden fit ve sağlıklı görünümünüzü kazanmak için şimdiden harekete geçmeniz gerektiğini belirtiyor. Bunun için de kişiye özel olarak hazırlanan son dönemin en etkin dört farklı yaklaşımın birleşiminden oluşan Eximia HR 77 Platinum özelliklerinden bahsediyor: “FDA onaylı yüksek teknolojiye sahip Eximia HR 77 Platinum uygulaması ile sadece 7 günde vücutta yüzde 40 oranında yağ azalımı elde etmek mümkün. kalçalarınızı biçimlendirmek, daha formda kollara, daha sıkı ve kaslı bacaklara kavuşmak mümkün. “Etkinliği, klinik çalışmalarla kanıtlanmış bu bölgesel incelme protokolü sayesinde yedi gün gibi kısa bir sürede üstelik yattığınız yerden istenmeyen yağların yüzde kırkından kurtulmak mümkün. Bu da diyetle ve sporla mümkün olmayan sonuçlar elde edilmesine olanak veriyor.”
Kişiye Özel Uygulamalar
Bouquet Beauty Lab’de, uygulama öncesi merkezin uzmanları tarafından bir ön görüşme gerçekleştiriliyor. Yağ/kas oranı ölçümleniyor, sonrasında kişiye özel tedavi protokolüyle birlikte seanslar oluşturuluyor. Bugüne kadar alınan geri dönüşlerde, ilk seanstan itibaren işlem yapılan bölgenin daha sıkı ve biçimli göründüğü belirtiliyor. Eximia HR 77 Platinum, barındırdığı lazer ve Bipolar RF teknolojileri sayesinde önce yağ hücrelerini birbirlerinden ayrıştırıyor. Ardından Bipolar RF ile yağ hücrelerini küçültüyor. Sonrasında da radyofrekans ile sıkılaşma sağlanıyor.