L’Oréal Professionnel’den özel davet

0
43

L’Oréal Professionnel, profesyonel saç bakım kategorisinde çığır açan öncü onarıcı bakımlarını Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleştirdiği etkinlik ile paylaştı. Eylem Şimşek

L’Oréal Professionnel, saçın moleküler yapısını yeniden düzenleyen ilk saç bakım serisi Absolut Repair Molecular’ı ve işlem görmüş saçlar için geliştirilen Metal Detox serisinin yeni ürünü Şampuan Öncesi Bakım’ı, 4 Mart 2024 Pazartesi günü Zorlu PSM Sky Lounge’da düzenlediği “Hair&Repair” etkinliği ile tanıttı.

İki ayrı seans olarak gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak sektör profesyonelleri bir araya geldi. L’Oréal Professionnel Marka Müdürü Selen Tütüncüoğlu’nun marka sunumu ve Metal Detox serisinin yeni ürünü Şampuan Öncesi Bakım’ını tanıtmasıyla başlayan ilk bölüm, etkinlik için özel olarak İstanbul’a gelen L’Oréal Professionnel Global Renklendirme Elçisi Harriet Stokes ile gerçekleştiren soru cevap ile devam etti.

Absolut Repair Molecular ve Metal Detox serilerinin kişisel saç ihtiyaçlarına göre farklılaşan rutinlerinin konuşulduğu etkinlikte sektör profesyonelleri, L’Oréal Professionnel Eğitim Müdürü Merve Ertürk, L’Oréal Professionnel Le Collectif Üyesi ve MM Bahçecik Kuaför Ortağı Doğan Kopal, ünlü sunucu ve model Özge Ulusoy tarafından gerçekleştirilen söyleşiyi ilgiyle dinledi.

Merve Kaya Ural, Nilay Yalçınkaya, Sezgin Köle

Etkinliğin ikinci bölümü; L’Oréal Professionnel Online Marka Müdürü Merve Kaya Ural ve Trio Kuaför Kurucu Ortağı Sezgin Köle ve Güzellik Editörü Nilay Yalçınkaya’nın konuşmacı olarak yer aldığı yıpranmış saçların ihtiyaçları konulu söyleşi ile devam etti. Etkinliğe aralarında Mert Vidinli, Rüya Büyüktetik, Nilay Yalçınkaya, Burçin Ünaldı ve Ecem Bayar’ın da yer aldığı çok sayıda davetli katıldı. L’Oréal Professionnel eğitmenleri eşliğinde özel deneyim alanlarında ürünleri yakından inceleyen davetliler, aynı zamanda kişiye özel saç analizi yaptırarak eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı buldu.