Head&Shoulders’ın Uzman Saç Derisi Bakım Serisi DERMAXPRO’nun djital marka yüzü Berfu Yenenler

0
183

Head&Shoulders, WU Bomonti’de düzenlediği etkinlikte en yeni ürünü olan uzman saç derisi bakım serisi DERMAXPRO ve sürpriz dijital marka yüzü Berfu Yenenler’i tanıttı.

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Güzellik Kategorisi Marka Direktörü Esra Erdoğan’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte, en yeni uzman saç derisi bakım serisi DERMAXPRO’nun dijital marka yüzünün Berfu Yenenler olduğu açıklandı. Merakla bekleyen misafirlerin huzurunda sahneye çağırılan Berfu Yenenler etkinliğin en büyük sürpriziydi.

DERMAXPRO için Head&Shoulders ile çalışacak olan Berfu Yenenler; iş birliği ile ilgili ‘’Head&Shoulders dinamik, özgüveni yüksek, cesur bir marka. İzlediğimiz yol, attığımız cesur adımlar, yaptığımız işlere odaklanarak çıtayı hep yukarı taşımaya çalışmamız gerçekten birebir örtüşüyor. Karakterlerimizin uyumu sayesinde yaptığımız projelerin enerjisinin çok daha yüksek olacağını ve bunu da sizlere rahatça geçirebildiğimizi düşünüyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Berfu Yenenler