Güzelliğin sırrını bitkilerle keşfeden sentetiklerden arınmış yepyeni bir marka: Bioterra

0
185

Doğanın dengesine saygılı hiçbir canlıya zarar vermeden tüketicilere, cilt bakımında doğal ve organik içerikli ürünler sunan Bioterra, sektöre güçlü bir giriş yapıyor. Ürünlerinin gücünü organik uçucu yağlardan alan ve sentetik içermeyen formülleriyle saç, cilt ve vücut bakımında tüketicilere yepyeni bir deneyim sunan marka, %100 saf aromaterapi yağlarında da müthiş bir çeşitlilik sunuyor. Bioterra ürünlerini hemen denemek isterim diyenler için Bağdat Caddesi’ndeki deneyim mağazası da tüketicilerin hizmetinde. Eylem Şimşek

Doğanın içindeki o eşsiz gücün, insan bedenindeki ve ruhundaki etkilerini derinlemesine araştıran, birbirinden farklı bitki özlerini doğru kombinasyonlarla destekleyen Bioterra, %100 doğal ve organik ürünleriyle saç, cilt ve vücut bakımı yaparken, doğaya saygıyı da hayatında bir öncelik haline getiren tüketicilere merhaba diyor. İnsan cildine ve hücrelerine uygun yapıda olan uçucu ve sabit yağların şifasından ilham alan, Cosmos Organik sertifikasına sahip Bioterra, cilde derinlemesine nüfus ederek onarıma en alt katmandan başlıyor. Ayrıca sentetik molekül içermeyen ürünleriyle sağlığınızı tehdit etmeden güzelliğinize güzellik katmayı garanti ediyor.
Yüz bakımdan vücut bakıma, saç bakımdan sabit ve uçucu yağlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip, doğanın şifasını sizlerle buluşturan Bioterra’da, her yaşa ve cilt tipine uygun formülasyonlu ürünler bulmak mümkün.