Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum sınırsız özgürlüğe çağırıyor

0
210

Gucci Flora Gorgeous Gardenia ile başlanılan hikayenin devamı olan #FloraFantasy, bu neşe dolu dünyaya katılan ikinci koku. Ağustos 2022’de sanatçı Petra Collins tarafından yönetilen bu dünya dışı kampanyanın başrolünde multi-platin satan sanatçı, söz yazarı ve öncü Miley Cyrus ile canlanıyor. Eylem Şimşek

2021’de Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum ile çıkış yapan #FloraFantasy hikayesi, pop referansları ve kawaii sevimliliği ile dolu şeker pembesi bir dünyada yolculuk ediyor. Çiçekler ve kabarık hayvanlarla çevrili Miley Cyrus, bizi lezzetli kokudan ilham alan etkileyici bir hayal gücü dünyasına götürüyor, keyifli bir rüya manzarasına dönüşen saf neşe anlarını yeniden yaşatıyor. Jenerasyonunun somutlaşmış hali olarak, kendi gerçeğini olduğu gibi ifade etmeye, iyimserlik ve özgünlük üzerine konuşarak izleyiciyi bir animasyon macerasına çekiyor.

Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum
Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Zambak Yasemini Özü liderliğinde ışıltılı bir kompozisyonla açılıyor. Asil yaseminin şefkatli taç yaprakları, ekstraksiyonla Gucci Flora Gorgeous Jasmine’in kalbine ve ruhuna dönüştürülerek bu; değerli çiçeğin aydınlanmış ifadesiyle sonuçlanıyor. Temel notalarda Sandal ağacı ve benzoin ile harmanlanmış, yatıştırıcı duygusallığı, kullanıcıya özgü bir imza oluşturuyor.

Paketleme
Genellikle umut ve koruma ile ilişkilendirilen turkuaz taşının yatıştırıcı gücünden esinlenen uzun turkuaz şişe rüya gibi bir etki sağlıyor. House’un Alessandro Michele’in vizyonuyla yeniden tasarlanan kendine özgü çiçek deseni, tasarımı büyülü bir dokunuşla mühürleyerek Gucci Flora Gorgeous Jasmine’i onunla karşılaşan herkes için içsel bir ilham kaynağı olarak güçlendiriyor.