Foreo’dan yüksek etkili mikro akım yüz cihazı; Bear

0
202

İsveçli güzellik teknoloji markası Foreo patentli Anti-Shock System ile geliştirilmiş, anında yüz germe etkisi sağlayan mikro akım cihazı Bear ile karşımızda. Bu cihaz yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı savaşıyor ve kış bakımınızı daha etkili hale getiriyor.

Bear, yaşlanma karşıtı mikro akım teknolojisi ve T-Sonic masajını bir araya getirerek yüz ve boyundaki 65’den fazla kası çalıştırıp sıkılaştırıyor. Evde profesyonel bakım sağlayan Bear, tüm yüz için sadece 3 dakikada yüz şeklini, sarkmaları ve ince çizgilerle kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Cildi daha güçlü ve esnek hale getirmekten sorumlu kolajen ve elastin üretimini artıran mikro akım teknolojisi sayesinde düzenli kullanımda yüzdeki sarkmaları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor. Farklı cilt direnci, cildin kuruluk veya nem oranına göre, cildinizin elektriğe karşı direncini saniyede 100 kez taramak ve ölçmek için yenilikçi, ultra akıllı sensörler kullanarak, cildinize en uygun şekilde T-Sonic titreşimler sunuyor. Aynı zamanda cildin kan dolaşımını hızlandırıyor, toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Yüz kaslarının gerginliğini azaltan cihaz böylece daha pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor.