Flormar Stay Perfect Concealer ile “Gün Boyu Kusursuz” etki

0
267

24 saate kadar kalıcılık ve nemlendirme özellikleri sayesinde pürüzsüz ve taze bir görünüm sağlayan; yumuşak jumbo aplikatörü ile tüm yüze kolayca uygulanabilen, yeni Flormar Stay Perfect Concealer ile “Gün Boyu Kusursuz” görünümün tadını çıkarın.

Tam kapatıcı formüle sahip Stay Perfect Concealer kapatıcı ile 24 saate kadar kalıcı lık ve nemlendirme özellikleri ile etkisi gün boyu devam eden pürüzsüz ve taze bir görünüm sunuyor. Göz altında birikme ve çizgilenme yapmayan, lekeleri, kızarıklıkları, kusurları mükemmel bir etkiyle kamufle eden, jumbo tip – yumuşak aplikatörü sayesinde tüm yüze uygulama kolaylığı sağlayan Stay Perfect Concealer kapatıcı, ince çizgilerin ve kırışıkların görünümü de azaltmaya yardımcı oluyor.

Pürüzsüz, Taze ve Gün Boyu Kusursuz Bir Etki…
Jumbo tip, büyük ve yumuşak aplikatörü ile hem göz altına hem de tüm yüze kolaylıkla uygulabilen Flormar Stay Perfect Concealer kapatıcıyı cilt tonuna uygun rengi seçtikten sonra doğrudan kusurlara veya renk eşitsizliklerinin olduğu bölgelere makyaj fırçan ya da süngerinle uygulaman yeterli!

Tüm cilt tiplerine uygun 8 farklı renk seçeneği bulunan Flormar Stay Perfect Concealer ile hayal ettiğin gün boyu etkili pürüzsüz, taze ve mükemmel görünümü elde edeceksin.

Flormar Stay Perfect Concealar ile “Gün Boyu Kusursuz” etki
24 saate kadar kalıcı
Tam kapatıcı formül
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır
12 saat boyunca göz altlarında birikme yapmaz
Göz çevresini ve cildi nemlendirir
Pürüzsüz, taze ve aydınlık bir etki yaratır
Tüm cilt tiplerine uygun 8 farklı renk seçeneği
Yumuşak jumbo tipi büyük aplikatör ile tüm yüze kolayca uygulama imkanı