Editörün Seçimi: Ocak

0
358

Daima ihtiyaç duyacağınız, cilt bakımı detayları bu listede! Peelingler, kuru cilteri onarmaya yardımcı nemlendirici kremler ve zihninizi dinginleştirecek harika kokular…

Güzellik Editörü: Eylem Şimşek
Fotoğraf Editörü: Derya Yılmaz

Cosmed Day To Day Peeling Kremi 60 ml
Cildi kirlerden arındırmaya yardımcı ince granüllü peelingtir. Cildin nem dengesine zarar vermeden temizleme sağlar. Cildi Yağ, kir, toz ve çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya destek olur.
Yağlı ve karma ciltler için haftada 2, kuru ciltler için haftada 1 kez uygulanır. Kullanım Şekli: Nemli yüz ve boyun bölgesine göz çevresi hariç uygulanır. Dairesel hareketlerle masaj şeklinde uyguladıktan sonra durulama yapılır.

MARJES Yasemin Kokulu Çubuklu Oda Kokusu 120 ml
Koku ailesi: Floral, Green, Üst Nota: Jasmin floral, green, Orta Nota: Rose, Lilac, Muget, Dip Nota: Musk,Honey. Kullanım şekli: Şişenin kapağını açınca, tıpayı çıkartıp kapağı geri takın. Çubukları şişenin içine yerleştirin. 24 saat içinde koku odaya yayılır. Haftada bir çubukları ters çevirmeniz önerilir. Ortamada istediğiniz koku seviyesini çubuk sayısını arttırıp azaltarak ayarlayabilirsiniz.

Misbahçe, Shea Yağı 50 ml
Karite bitkisinin meyvesinden elde edilen %100 doğal cilt bakım yağıdır. Oda sıcaklığında katı formda olan Shea Yağı kokusuz ve beyaz renktedir. Gerekli yağ asitleri açısından zengin bir kaynak olan Shea Yağı, hamilelerin ve bebeklerin bile kullanımı için uygun olan çok saf ve değerli bir yağdır. Oleik Asit ve A,E ,F vitaminlerince oldukça zengindir ve tatminkar miktarda Stearik Asit içerir. Dolgun ve zengin yapısı ile cildinizi yumuşatmanın yanı sıra hassasiyet ile gelen cilt problemlerinin onarılmasında rol oynar. Hava koşullarına bağlı oluşabilecek ileri derecede nemsizlik, kuruluk, ve çatlaklar için rahatlatıcı bakım yapar.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Multi Correction Eye Balm Gel 15 ml
Yasemin ve bitkisel kafeinin birleşimi ile oluşan anti-oksidan özellikli krem, göz çevresinde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlar. Göz çevresini nemlendirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda pürüzsüzbir görünüm de sağlar. Sabah ya da akşam göz çevrenize uygulayın.

Radika Aromaterapi Yüz Yağı
Kenevir tohumu yağı mükemmel bir cilt nemlendiricisi görevi görür ve cilt yaşlanmasına karşı savaşır. İçeriğindeki temel yağ asitlerinin antienflamatuar özellikleri, küçük cilt sıyrıklarının yenilenme sürecine yardımcı olabilir. Ölmez çiçek uçucu yağı ciltteki kızarıklıkların ve lekelerin giderilmesinde etkili olabilir. Yaşlanma karşıtı özelliği ile de öne çıkmaktadır. Baobab yağı içindeki yoğun vitaminlerle cildi besleyerek yaşlanmış hücreleri canlandırmayı destekler. Ciltteki kızarıklıklara karşı olumlu etkiler sağlar. Üzüm çekirdeği yağı cildin yaşlanmasına karşı savaşan yenileyici ve nemlendirici özelliklere sahip. Üzüm çekirdeği yağı ayrıca önemli miktarlarda yumuşatıcı olma özelliğiyle bilinen oleik asit içerir. Cildi yumuşak, esnek ve daha parlak hale getirir. Kuşburnu yağı, doku iyileşmesinde ve yeniden büyümede rol oynayan prostaglandinlerin üretimini destekleyen mükemmel bir esansiyel yağ asitleri kaynağıdır.

L’Occitane Verbena El Kremi
Bu krem jel Provence’ın organik Mine Çiçeği özleri yönünden zengindir, elleri ferahlatıarak pudramsı bir doku bırakır. Ayrıca temizleyici özelliğe sahip nane ve kekik esansiyel yağı da içerir, elleri anında yumuşacık yapar.

COSMED C Vitaminli Aydınlatıcı Serum 30 ml
Lekeli ya da cildinde ton farklılıkları oluşan ciltlerin kullanımına uygun. Soyucu asit içermeyen, 4 mevsim kullanıma uygun yoğun leke karşıtı bakım serumu. Kullanım Şekli: Hafif masaj eşliğinde cilde uygulanır, durulanmaz. Aydınlık ve nemli bir görünüm sağlayan, soyucu asit içermeyen ve 4 mevsim kullanıma uygun C vitaminli cilt bakım serumu. İçeriğindeki beyaz dut leke ve ton eşitsizliğine neden olan mekanizmalar üzerine etkiyerek cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlar.

MARJES Amber Kokulu Bitkisel Mum 100 g
Koku ailesi: Woody Floral, Üst Nota: Ylang, Cinnamon, Innamon, Clove, Orta Nota, İris, Jasmine, Lily of the Valley, Dip Nota: Musk, Sandalwood, Cedarwood. Mum kullanım şekli: Mumu ısıya dayanıklı bir zemine yerleştirin. Mumu ilk yaktığınızda en az 2 saat yakmanız önerilir, bu şekilde mumun yanma ömrünü uzatırsınız. Yaklaşık yanma süresi 24 saattir.