Editörün Seçimi: Haziran

0
416

HESAPLI VE HİJYENİK
Babalar günü artık iyice yaklaştı. Siz de ‘Ne hediye alsam?’ diye düşünenlerdenseniz onlar için yaza özel hayat kurtarıcı nitelikte olan seçkimize göz atın deriz. 20 Haziran’da ki ‘Babalar Günü’ için, hijyen ve bakımına dikkat eden babaları mutlu etmek için erkek bakımının olmazsa olmazlarını sizler için bir araya getirdik.

Güzellik Editörü: Eylem Şimşek
Fotoğraf Editörü: Derya Yılmaz

Old Spice Ultra Defence Sprey ve Stick Deodorantlar
Modern erkeğin kişisel bakım sürecinde her daim yanında olmayı amaçlayan ikonik marka Old Spice, geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Dermatolojik olarak test edilen Yeni Old Spice Ultra Defence Serisi içeriğindeki ananas, elma ve lavanta notalarıyla ‘’Esansıyla Savunmasız Bırakan Erkeklerin Kokusu’’ oluyor. Ultra Ter kokusuna karşı 48 saate kadar ultra güçlü koruma ve kuruluk sağlayan deodorantlar kıyafetlerde iz yapmıyor, alüminyum tuzu içermiyor.

Gillette Mach3 Start H+3 Erkek Tıraş Makinesi
Gillette Mach3 Start Erkek Tıraş Makinesi, 1 aya kadar dayanır ve daha az kızarıklıkla sinekkaydı tıraş sağlar. Islakken bile tam kontrol için Aqua-Grip sapa, uzun süreli kalıcı rahatlık için DuraComfort bıçaklara, cildinizi kızarıklıktan korumak için kaygan jel şeride ve daha kolay bir tıraş için Basıncı Ayarlayan Döner Eksen’e sahip.

Head & Shoulders Kepeğe Karşı Etkili Duş Jeli ve Şampuan Sensitive
Head & Shoulders Kepeğe Karşı Etkili Duş Jeli ve Şampuan Sensitive, saç, yüz ve vücut kullanımına uygun olarak formüle edilen temiz, ferah ve kepeksiz saçlar için oldukça uygun. Aloe vera ile zenginleştirilen formülü sayesinde tüm vücudu nazikçe temizleyerek kepeksiz bir saç için saç derisini etkin bir biçimde kepekten koruyor.