Cezbeden Kokular

0
596
Hervé Gambs

20 yılı aşkın tecrübesiyle, sanatsal yönetmen ve parfüm tasarımcısı olan Hervé Gambs, sıra dışı lüks arayanlar için duyusal deneyimleri hayal ederek yoluna devam ediyor. Özgür düşünceli bir tasarımcı olan Gambs’ın, yaptığı işe ve hayata geçirdiği bu kokulara yaklaşımı ise oldukça titiz ve içgüdüsel. Bu nedenle tasarlarken, çeşitli kokusal ifade yolları deneyerek Fransız geleneksel Haute Parfümeri anlayışına yeni ferahlatıcı bir anlam vermeyi başarıyor. Özgünlük tutkusunun bir aynası olarak kokulardaki samimiyete ve duygusallığa özgürce meydan okuyan ünlü parfümörün, sadelik ve aşırı karmaşıklık arasındaki bu karşıtlığı kısa sürede onun uluslararası markası haline geldi.

Oluşum Süreci
Hervé Gambs bir parfümörden çok, kokuyu sağlayan materyalleri içgüdüsel olarak sanata dönüştüren biri. Onun tasarımları, standart parfümlerden uzak, eşsiz ve gerçek. Her biri doğadan seçilen saf maddelerin bir keşfi, vurgulu içeriklerin odaklanışı. Eşsizliklerini ve güzelliklerini arttıran inanılmaz incelikteler. Hervé Gambs parfüm kompozisyonlarını güzelleştirmek için, her bir parfümün kalbini yüceltmek anlamında tüm bileşenlere sessizce erimesi, daha fazla derinlik ve dikkat çekici bir uzun ömür sağlaması için bazı maserasyon işlemlerini geniş tutuyor.

OMBRE SAUVAGE
Hayvan derisinden ilham alan modern ve yoğun bir parfüm. Cildinizde eriyen dayanılmaz bir nota oluşturmak için Madagaskar Vanilyası ve Tonka Ağacı ile büyütülmüş, Sedir Ağacı zarifliği ve Haiti Güve otu kökleri.

BOIS DAHMAN
Değerli ağaçlarla, oryantal güzellik tarafından taçlandırılmış etkileyici parfüm. Sandal Ağacı ve Huş ağacı kabuğu, bu şehvetli koku gücü ve karakterin taşması için Safran, Tütsü ve bir damla Vanilya Amberiyle buluşuyor.

COUP DE GRÂCE
En saf haliyle duygusallık ve yoğunluk. Cesur bir Şam Gülünün büyüsü, bu zorlayıcı ve asi koku için derin Kehribar, Güve otu ve Sandal Ağacı tabanındaki yoğun Safran harmanlanıyor.

HÔTEL PARTICULIER
Bu şehvetli ve çağdaş koku, Kehribar ve Sandal Ağacı notaları ile zenginleştirilmiş Gül, Vanilya ve Tonka ağacının zarif bir karışımı ile hayat buluyor. Bu uyum olağanüstü derinlik ve zarafet getiriyor.

EDEN PALACE
Sınırları aşmanın tadını çıkarmak için, buz gibi muhteşem bir shot kokusu! Canlandırıcı aromatik vurgusuyla Ardıç meyvesi, bu kokudaki yıldız içeriktir. Sıklıkla cinde bulunan bu kıymetli küçük siyah meyveler kokulara parlak ve baharatlı bir açılış ve göz kamaştırıcı bir tazelik verir. Turunçgiller, keskin Zencefil ve zarif bir Eğrelti otu uyumu köpüklü donmuş kokteyle katkıda bulunur.

JARDIN PRIVÉ
Akdeniz turunçgilleri aroması ve Japon yeşil çayı, bu şaşırtıcı ve hoş kokuyu oluşturmak için harmanlanır. Mandalina ve ılık bergamot tazeliğinin kontrastı, Japon yeşil çayı ile yüceltilerek zarif bir uyum içinde şekillenir. Güve otunun ve silhatın odunsu tabanı yoğun bir arıtma derinliği getiriyor.

IRIS ROYAL
Aşırı arındırılmış, hafif meyveli, pudralı çiçek notalarının etrafındaki dayanılmaz koku. Safran ile işlenmiş menekşenin narinliği ile egemen Iris’in bolluğu. IRIS ROYAL, kadife dokulu zarafet ve şehvetli bir karmaşıklıklar ile dolu, bir özel tasarım.

OUD PLAZA
Bir kokudan çok daha fazlası olan OUD PLAZA, doğunun tüm ihtişamını ortaya çıkaran muhteşem bir koku yolculuğu. Ud ağacı, Doğu parfümlerinin temel unsurlarından biri. Bu değerli hammadde, bu görkemli kokuda merkezi bir aşamada. Güçlü ve hayvansal notaları, zarif bir şekilde, vanilyanın sıcaklığı, Silhat ve Zarif kehribar ile donatılmış.