Cartier’den sofistike ve duygusal notalar

0
474

Cartier, erkekler için tasarlanan Pasha de Cartier parfüm koleksiyonuna eklenen yeni edisyonuyla, çağdaş ve sıra dışı cazibesinin birlikteliğini kutluyor.

Lansmanı ilk kez 1992’de yapılan Pasha de Cartier parfüm koleksiyonu, aromatik, mineralli ve ozonik yapısıyla lavantanın tüm notalarını keşfederken, hedonistik izleriyle de bir dönemin sembolü oldu. Sofistike ve duygusal notaların da yer aldığı Pasha de Cartier’nin yeni edisyonu, amberin derin ve bir o kadar da sıcak tonlarını barındırıyor.
Pasha de Cartier, başarılarını cesur seçimleriyle elde eden, bugünün yetenekli jenerasyonuna uygun ve bu topluluğu yansıtan bir parfüm. Genç jenerasyonun etkileyici ve bir o kadar da geniş dünya görüşleri, bu olağanüstü eşleşmeyi mümkün kılıyor.


Pasha de Cartier bu enerjiyi, şişesinin olağan üstü tasarımı ve Cartier’nin özel kodlarını yansıtan kapağındaki üç metalik bantın ışıltısıyla sunuyor. Parfüm şişesinin kapağında yer alan mavi kabuşon tasarım, Pasha de Cartier saat koleksiyonunun kurma kolundan ilham alıyor. Şişe üzerinde yer alan kabartmalar parfüm şişesine hacim kazandırırken, şişenin dikey olarak dinamiğini de oluşturuyor.