Bioderma’nın Photoderm güneş ürünlerinin marka yüzü; Ayça Ayşin Turan

0
256

Cildi önemseyen, her cilt tipine ve endişesine yönelik dermatolojik uzmanlık sunarak ürünler geliştiren Bioderma’nın güneş kategorisi Photoderm serisinin marka elçisi ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan oldu. Mandarin Oriental Bosphorus’ta güzel oyuncunun katılımıyla düzenlenen lansmanda Photoderm’in yenilenen ürünleri tanıtıldı.

Cilde gösterdiği saygının yanı sıra çevreyi ve toplumu da önemseyen Bioderma, yenilenen Photoderm serisi ile her cilt tipi için dermatolojik güneş koruması sunarak cildi güçlendiriyor ve cildi hem UVA’ya hem de UVB’ye karşı koruyor. Yenilenen formülasyonu sayesinde sualtı ekosistemini ve deniz canlılarını koruyan ürünlerin marka elçisi ise güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan oldu. Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak’ın ev sahipliği yaparak Photoderm güneş koruyucu serisinin özellikle yeni ürünlerine ve yenilenen formülasyonlarına dikkat çektiği davette katılımcılar, yenilenen ürünler hakkında bilgi alırken #DenizCanlılarınıKoru sloganıyla başlatılan ve Marmara Denizi’nde yaşanan kirliliğin sualtı yaşamı üzerindeki olumsuz etkilerini gözler önüne seren belgeseli izlediler. Etkinliğin konuklarından Dermatolog Doç. Dr. Ezgi Özkur zararlı güneş ışınlarının ciltte yarattığı olumsuz etkilere karşı cildimizi Photoderm güneş koruyucularla nasıl korumamız gerektiği ve kişilerin farklı cilt tipine uygun kullanılması gereken güneş koruyucular hakkında bilgi verirken Makeup Artist Rıfat Yüzüak ise makyajlı bir cildin güneşten nasıl korunabileceğine yönelik ip uçları verdi.

Photoderm marka elçisi olan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ise “Özlemle beklenen yaz geldi… Yaz mevsimini çok seviyorum, ruhumun enerji kaynağı diyebilirim. Ancak hergüzel şeyin olumsuz yanlarının olduğu gibi güneşin de zararlı ışınlarından cildimizi korumalıyız. Bunu da doktorların 1 numaraları tercihi dermokozmetik bir marka olan Bioderma’nın Photoderm ürünlerini tercih ederek yapıyorum, favorim ise Photoderm Aquafluid. Uzun yıllar cildimi güneşten koruyorum cildimin sağlığını buna borçluyum diyebilirim. İç mekan çekimlerinde özellikle güneş koruyucu kullanmaya dikkat ediyorum. Biliyorsunuz spot ışıkları inanılmaz güçlü ışıklar, cildi yorabiliyor ve ciltte lekeye neden olabiliyor. Dermatoloğum önerisiyle birlikte Bioderma ile uzun süre önce tanışmıştım zaten. Photoderm serisi, yepyeni patenti Sun Active DefenseT ile güneşe karşı %99.8 DNA koruması sağlayarak; cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiriyor, dedi.