YBY Woods Haziran’da yıldızlar geçidine sahne olacak

0
169

Şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, dünya standartlarında deneyimleri Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sanatseverlerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, Haziran ayında konserler şölenine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Mark Eliyahu, Fatma Turgut, Yaşlı Amca, Yüksek Sadakat, Evrencan Gündüz, Cem Adrian ve Suat Suna’nın İstanbul’un en büyük sahnesinde sevenleriyle buluşacağı haziran konserleri için biletler Biletix ve biletinial platformlarında satışta. Gençlik Festivali kapsamında 3 Haziran’da ilk kez açık hava sinema formatında izleyicisiyle buluşacak olan Cem Yılmaz ile 17 Haziran’da müzikal gösteri sunacak Kaan Sekban’ın biletlerine de aynı platformlardan ulaşılabiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaşatmaya devam ediyor.

Yıldızların ardı ardına sahne alacağı konser ve Gençlik Festivali’nin biletleri Biletix, biletinial ile bubilet platformlarından satışa sunuldu.

Konser Takvimi
2 Haziran
21.00 – Mark Eliyahu

3 Haziran (Gençlik Festivali)
17.00 – Yaşlı Amca
19.30 – Cem Yılmaz
22.00 – Fatma Turgut

4 Haziran (Gençlik Festivali)
17.00 – Sattas
19.30 – Evrencan Gündüz
22.00 – Yüksek Sadakat

16 Haziran
20.30 – Cem Adrian

17 Haziran
20.30 – Kaan Sekban

18 Haziran
21.00 – Suat Suna