Sur Balık: Yeni sezonda yine iddialı

0
120

Adını İstanbul’un tarihi surlarından alan, Türkiye’nin ilk ve tek zincir balık restoranı Sur Balık’ta sezonun özel balıkları Barbun, İstavrit, Mezgit, Lüfer ve sezonun tüm balıklarının en taze haliyle müdavimlerini bekliyor. Eylem Şimşek

Eylül ayı itibariyle balık yasaklarının son bulmasıyla açılan yeni sezonun öne çıkan balıkları Barbun, İstavrit, Mezgit, Lüfer’i ve sezonun tüm balıklarını en taze halleriyle, manzara ve lezzetin her daim bir arada olduğu Sur Balık’ta denemelisiniz. Yeni balık sezonunun açılmasıyla deniz mahsülleri seçeneklerini bir araya getiren, her şubesinde şeflere özel farklı lezzetlerin bulunduğu Sur Balık, geleneksel tatlarımızla deniz ürünlerini harmanlayarak kendine özgü lezzetlere yer vermesiyle dikkat çekiyor. Yeme içme sektöründe 18 yılı geride bırakan Sur Balık, kullandığı taze, sürdürülebilir ürünlerle çizgisini bozmadan Türkiye’nin ilk ve tek zincir balık restoranı olmayı da sürdürüyor.

Tuzda balık, balık kebabı, avakadolu karides ve daha fazlası…
Deniz ürünlerinde birbirinden farklı ve iddialı lezzetler sunan Sur Balık’ın menüsünde ön plana çıkan lezzetler arasında ise; Kadayıfa Sarılı Karides, Spesiyal Domates Salatası, Levrek Pazı Sarma, Patlıcanlı Balık Kebabı, Balık Mantı, Deniz Mahsülleri Lokma, Kalkan, Kaya Levreği ve Somon yer alıyor.