JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea açıldı

0
230

Kuzu Grup’un yatırımcısı olduğu; Marriott International işbirliğiyle JW Marriott markasının Türkiye’deki üçüncü oteli olan JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea, Marmara Denizi kenarındaki büyüleyici konumuyla Ataköy’de açıldı.

Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen açılışa Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati başta olmak üzere iş dünyasının önemli isimleri; iş insanı Ali Ağaoğlu, Galatasaray Başkanı Burak Elmas, SUR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, EYG Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ve değerli sanatçılar da katıldı.

Otelin bünyesinde yer alan yeme içme alanları hem otel misafirleri, hem de bölge sakinleri için yeni bir yaşam alanı oluşturacak şekilde kurgulandı. Yeme içme alanları hem geleneksel dokular, hem de modern dokunuşlar ile hazırlanan konseptlerle yeni yılın gustosu yüksek mekanları olmaya da aday.

Otelde özenle tasarlanmış 204 konuk odası ile süitler; hem ferah hem de lüks bir konaklama imkanı sunuyor. Odaların çoğu eşsiz Marmara Denizi manzaralı balkonlara sahip. Şehre farklı bir soluk getirecek Ceres, The Vitola Lounge, The Pearl ve Sail Bar ile misafirler Marmara Denizinin eşsiz manzarası eşliğiyle benzersiz tatları deneyimleyebilecekler.
Muhteşem konumu ve nefes kesen deniz manzarası ile Otel birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapmak için olağanüstü bir ortam sunuyor.

La Vallée SPA, misafirlerin konakladığı süre boyunca kendi spa dünyalarını oluşturmaları için dünyada ‘Deniz’, ‘Dağ’ ve ‘Evren’ üzerine 3 ana konsept ile hizmet veriyor. 5 bin metrekarelik spa merkezinde, parlaklığı ve canlılığı koruyan özel kozmetik formülleri, tamamı İsviçre’de üretilen bakım ürünleri ile benzersiz deneyimler yaratmak için duyuları duygusal olarak uyandırıyor.