Ataköy HuQQabaz’dan özel davet

0
190

Hızla büyüyen HuQQabaz’ın hizmet standartlarını tüm dünyada aynı seviyede tutmak üzere geliştirdiği yeni yöntem “klonlama” Ataköy şubesinde tanıtıldı. Mehmet Fevzi Yağlı: “Hızlı büyümek markaları cezbetse de pek çok olumsuz yan etkileri de olabiliyor. Biz bunu aşmak için “klonlama yöntemi”ni geliştirerek, uygulamaya aktardık .”

Kurulduğu ilk günden bu yana fark yaratan menüsü, müşteri memnuniyeti ve eşsiz lezzetleri ile adını duyurmaya devam eden HuQQabaz, yeni konsepti ile misafirlerini tekrar ağırlamaya başlayan Ataköy şubesinde “Klonlama Yöntemi”ni tanıttı. İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü simaların katıldığı davette HuQQabaz tarafından geliştirilen yöntem misafirlerden tam not aldı.

2016 yılında, Huqqa ve The Market’ten sonra Q Food and Beverage ailesinin yeni ferdi olarak kurulan HuQQabaz, kısa sürede, modern dekorasyonu, misafirlerini evinde hissettiren servis anlayışı, fark yaratan eşsiz lezzet ve sunumlarıyla bir taraftan hızla büyümeye devam ederken, kalite standardizasyonunu koruyabilmek adına yeni yöntemler geliştiriyor.