Cilt gençleştirmede yeni yöntem: Infinite Young

0
455

Estetik dünyasında cerrahi dışı uygulamalara olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Ameliyatsız gençleşme isteği yeni ve etkili teknolojileri de beraberinde getiriyor. İlk seans itibariyle etkili, cildin 4 katmanını tedavi edebilen yeni Infinite Young, her mevsim uygulanabilir özelliği ile de dikkat çekiyor. Bu yeni teknolojiyi Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr Şebnem Özkan anlattı.

Cildin 4 katmanına birden ulaşıyor
Infinite Young, geniş teknoloji yelpazesiyle yüz ve dekolte bölgesi için kullanılan, cildin her katmanını hedef alan patentli başlıkları ile dünyada ve Türkiye’de yeni bir teknoloji olarak hayatımızı girdi. İlk seans itibariyle cildin 4 katmanını tedavi ederek iğneye veya ameliyata gerek bırakmadan etkili, hızlı ve konforlu bir seçenek sunuyor.

Soğuk Smasfokus ultrason ile yüz ve boyun bölgesini yeniden şekillendirme olanağı sağlıyor. Dermolift başlığı,yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik enerjisi kullanılarak yüz ve boyun kaslarını güçlendiriyor. Böylelikle ameliyat veya iğne işlemine gerek duyulmadan size etkili bir yöntem ile kalıcı çözüm sunuyor.

Her katmana farklı teknoloji…
Yüz ve gıdı bölgesini toparlayan 4 başlıktan oluşan bu sistem ilk olarak cildin en üst katmanını iyon ve plasma enerjisi ile yenileyerek tedavi ediyor. Sonrasında radiofrekans teknolojisiyle cildin orta katmanını hedef alarak kolajen ve elastinleri pozitif yönde harekete geçiriyor, cildi hacimlendirerek sıkılaştırıyor.

Her mevsim uygulanabiliyor
Teknolojilerin gelişmesi yüzümüzü güldürüyor ve bizleri ameliyat veya iğneli işlemlerden kurtarıyor. Cilt üzerine invaziv işlem yapılmadan tamamen yeni nesil teknolojilerinin sunduğu sistemle uygulama olanağı sağlıyor ve kısa sürede, sosyal hayattan uzaklaştırmadan, her mevsim kullanılarak etkili sonuçlar sağlıyor.

6 seans öneriliyor
Uygulama 3 gün aralıklarla 6 seans öneriliyor. Kalıcılık süresi ise 5 yıl.