Bu yıl stilini yenile ve kendini sev

0
357

Bol bol “sevgi” konuştuğumuz yeni bir sezona girerken, Pandora ME’nin en yeni mücevherleri, öz-sevgiyi ve arkadaşlığı kutluyor. Eylem Şimşek

Pandora ME koleksiyonu, tasarımlarının özünde “kendini özgürce ifade edebilmeyi” tutmaya devam ederek sunduğu yepyeni mücevherlerle sevgi çeşitliliğini ve getirebileceği tüm duyguları temsil ediyor. 14 ayar altın kaplama sallantılı mini gül charm, kırık kalp formlu bağlantı halkası ve koyu kırmızı laboratuvar üretimi kristal kalp gibi romantik tasarımlar Pandora ME koleksiyonunu genişletmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Tasarımları aracılığıyla her zaman hikaye anlatımı için yeni yollar arayan Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: “Geleneksel, romantik tasarım kodlarını tersine çevirdik ve onları öz-sevginin merceğinden geçirdik.” diyerek Pandora ME’yi anlatıyor. “Sevmenin her zaman iki yönü vardır, bu sembol kalbinizin kırılma ihtimalinin olduğunu söylüyor ama öyle olsa bile, bu dolu dolu yaşadığınız anlamına geliyor.”

Özgün benliğini ve en yakın arkadaşlıklarını kutla!
Pandora ME, seni ve en iyi arkadaşlarını bu sezon sevginin tüm formlarından ilham alan yeni mücevherlerle bir öz-sevgi yolculuğuna davet ediyor. Özenle hazırlanan koleksiyon kendini dilediğince ifade edebilmen için bir tuval niteliğinde. Seni ve arkadaşını en iyi yansıtan mücevherleri seç ve hediye et.