Vagabul ile doğal bir yaz!

0
300

İlhamını doğadan ve seyahatten alan Vagabul’un yeni İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu, yaz gardırobunuz için zamansız ve çağdaş parçalar sunarken; sizi unutulmaz bir yaz yolculuğuna çıkarıyor.

Vagabul’un, doğal iplik & kumaşlarla, %100 lokal üretimle tasarlanan yeni İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda doğanın renklerinden yola çıkılıyor. Doğal çizgileriyle olduğu kadar ışıltılı tasarımlar da sunan yeni sezon koleksiyonu içerisinde ayrıca unisex modeller de dikkat çekiyor. Zamansız, çağdaş ve doğal parçalardan oluşan İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda yer alan %100 keten unisex ceketler, günün her anı kullanılabilecek rahatlıkta.
Koleksiyonda yer alan “sıcak yaz” parçaları arasında ise %100 keten ve koton kimonolar, rahat yaz elbiseleri, yine unisex olarak tasarlanan pançolar ister sahillerde ister şehirde kullanılmaya uygun.

Kalbinde ve ruhunda doğanın sadeliğini taşıyanların markası Vagabul, size yaz boyunca günün her saatinde eşlik edebilecek, kendinizi iyi hissettirecek özgür, sade, zamansız ve şık tasarımlardan oluşan benzersiz bir koleksiyon sunuyor.