Aquazzura x Swarovski Creators Lab

0
216

Swarovski ve Aquazzura, Swarovski Creators Lab’ın en son üyesi göz kamaştırıcı Aura sandalet lansmanı için bir araya geliyor.

İtalyan ayakkabı markasının 10. yıldönümünü kutlayan iş birliği, büyüleyici ve yeni ayakkabı tasarımını sınırlı sayıda renk seçeneği ve Swarovski kristallerinin birleşimiyle tanıtıyor. İnce işçiliğe ve sanata olan üstün bağlılıkları, Swarovski ve Aquazzura’nın iş birliğini oldukça doğal ve uyumlu kılıyor. Aquazzura, 2011’den bu yana akım öncüleri, Hollywood yıldızları ve dünya çapındaki moda uzmanlarının seçtiği ayakkabı tasarımları için Swarovski kristallerini sık sık tercih ediyor.

Yüksek Standartlı Topuklular
İnce detaycılık ve olağanüstü kalite, yeni Aura sandaletinin temel özelliklerini oluşturuyor. En dikkat çekici özelliğinden biri ise Swarovski’nin ana mücevher koleksiyonlarından ilham alan parlak renkler ve geometrik süsleme kullanımıyla öne çıkıyor.

Aura sandaletlerinin her bir çifti sekizgen kesimli taşlı topuk ve bilek kayışı ışıltılı kare kesim kristallerle süsleniyor ve İtalya’da el yapımı üretiliyor. Swarovski Creators Lab kapsamında lamine Nappa deri ve mor kristallerden oluşan Very Peri; lamine Nappa deri, şeffaf pleksi ve altın renkli kristallerden oluşan Soft Gold renk grubu olmak üzere iki benzersiz renk seçeneği sunuluyor.