Yves Rocher’nin en büyüleyici üyesi “Comme Une Evidence” parfümünün yeni yüzü; Eda Ece oldu

0
90

Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren Fransız kozmetik markası Yves Rocher, oyuncu Eda Ece ile yeni başlayan iş birliğini keyifli bir davet eşliğinde, Momo Bebeköy’de tanıttı. Eylem Şimşek

Eda Ece

Tüm dünyada her 20 saniyede 1 satan ikonik parfümü Comme Une Evidence’ın daveti Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman ve yeni marka yüzü Eda Ece’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Comme Une Evidence parfüm ailesinin tanıtıldığı davete moda, sanat ve cemiyet hayatından Aslıhan Doğan Turan, Hande Gülşen Yontunç, Duygu Gülşen Trablus, Sadettin Saran, Merve Oflaz ve Eliz Fındık gibi isimler katıldı.

Yves Rocher Türkiye ve Eda Ece iş birliğinin ilk kampanya çekimi olan Comme Une Evidence reklam filmi 1 Şubat’tan itibaren tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlıyor. Bergamot, Isparta gülü ve paçuli notalarıyla zenginleştirilmiş, zamansız, iz bırakan huzurlu bir koku olan Comme Une Evidence, yaşamın ahengi ile ruhunuzdaki zarafeti bir araya getiriyor. Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu aroması ve yenilenen şişesiyle Comme Une Evidence doğanın gizli bahçelerini eşsiz bir şekilde etrafınıza yansıtıyor.