QBY Beauty ile cildinize ışıltı katın

0
68

Cilt temizleme ve bakım serumları, bakım yağları ve nemlendirme ürünlerinden oluşan ürün yelpazesinde silikon, paraben, alkol, sabun, parfüm vb. kimyasal maddeler kullanmayan cilt bakım markası QBY Beauty, sürdürülebilir ürünleriyle yenilenmeye davet ediyor.

Yaşı, cilt tipi veya bütçesi ne olursa olsun güzelliği tüm kadınlar için erişilebilir kılmak isteyen QBY Beauty uzun araştırmalar sonucunda lüks bakım ürünlerinin sahip olduğu özellikleri içeren bir ürün yelpazesi geliştirdi. Türk mitolojisinin en güçlü kadın karakterlerinden doğum tanrıçası Kübey Hatun’un anne karnındaki bebeklere can veren hayat suyundan esinlenerek yola çıkan QBY Beauty, doğallığı inovasyonla birleştirerek kendinizi özgüvenli hissettirecek ürünlere sahip.

İsviçreli bir şirket olan Mibelle’in gelişmiş formülasyonlarını kadim sırların ışığında yorumlayan QBY Beauty sadece güzelliğe önem vermeyi değil sürdürülebilirliği ve etik kurallara uymayı ilke edinmiş bir marka. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeden ve zararlı kimyasallar kullanmadan üreten QBY Beauty, geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir ambalajlar kullanarak çevresel etkiyi en aza indirmeyi hedefliyor.