Yeni Frozen Face Glutatyon Serum

0
168

Cildinizi 7 günde canlandırmak, daha genç ve parlak bir görünüm elde etmek ister misiniz? MagicCompany&CO tarafından piyasaya sunulan Frozen Face Glutatyon’un 7 günlük 7 ayrı formülü sayesinde cildiniz yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Frozen Face Glutatyon serumun her gün için ayrı ayrı paketlenmiş 7 şişesi kullanım kolaylığı sağlıyor.

İçeriğindeki glikolik asit sayesinde ciltteki izleri, ince kırışıklıkları yok edip aydınlık bir görünüm veren ürünün, gözenekleri sıkılaştırma ve peeling etkisi de bulunuyor. Formülündeki etken maddelerden mandelik asit; akne engelleyici, güneş hasarlarını giderici ve pigmentasyonu dengeleyici özelliğe sahipken, laktik asit; cildi ölü hücrelerden arındırıyor, tartarik asit ise cilt yüzeyini yenileyip, kolajen üretimini artırma ve ciltte sıkılaşma etkisi sağlıyor.

Malik asit; cilt dokusunu yeniden yapılandırıp, cilde ışıltı verirken, Hyaluronic asit; nemi cilde hapsederek ince kırışıklıkların oluşmasını engelliyor ve akne izlerini önlemede yardımcı oluyor. Azeik asit akneli ve hassas ciltlerde gözenekleri temizliyor, Linoleik asit hücre yapısının oluşumuna katkı sağlıyor.

Frozen Face Glutatyon serumu uzman kliniklerden satın alabilirsiniz.