Watsons’tan Yeni Seri: Love Is In The H’air ile aşkı saçlarınızda hissedin!

0
264

Watsons’ın yepyeni Love Is In The H’air saç bakım serisi ile tanışın! Watsons Love Is The H’air saç bakım serisi ile göz kamaştıran, güçlü, sağlıklı ve parlak saçlar!

Watsons Love Is In The H’air Dökülme Karşıtı Şampuan
İçeriğinde bulunan saçları güçlendirmeye yardımcı Biotin ve Pantenol, hacim kazandırmaya yardımcı Keratin, saçları uzatmaya yardımcı süt proteini sayesinde saçın beslenmesine ve saçlara uzun süreli bakım sağlamaya destek olur. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş Love Is In The H’air Dökülme Karşıtı Şampuan, biyolojik aktif molekül içeriği sayesinde saçın yeniden yapılandırılmasına ve dayanıklılığının artırılmasına yardımcı olur.

Watsons Love Is In The H’air Kepeğe Karşı Etkili Şampuan
Watsons Love Is In The H’air Kepeğe Karşı Etkili Şampuan içeriğinde bulunan Piroctone Olamine sayesinde kepek oluşumunu engellemeye; mentol sayesinde saç derisini rahatlatmaya yardımcı olur. Paraben içermeyen Watsons Love Is In The H’air Kepeğe Karşı Etkili Şampuan dermatolojik olarak test edilmiştir.

Watsons Love Is In The H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan
A-B-E-F vitaminlerinden oluşan multivitamin bitkisel kompleks sayesinde saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı oluyor. Doğal nemlendiriciler ile formüle edilen Watsons Love Is In The H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan, saçın doğal nem dengesini korumaya ve parlak bir saç görünümü kazandırır.

Watsons Love Is In The H’air Sağlıklı Uzama&Güçlendirici Şampuan
Artemia Salina planktonundan elde edilen ekstrakt ile saçınızı UV ışınlarından koruyarak saçları besler ve sağlıklı uzamasını sağlar. D-Panthenol ile formüle edilen Watsons Love Is In The H’air Sağlıklı Uzama & Güçlendirici Şampuan, zayıflamış saçın kütikül tabakasını çepeçevre sararak saçların güçlenmesine destek olur.

Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Şampuan
Hidrolize keratin ve D-pantenol sayesinde hasar görmüş saçın onarılmasına destek olur. Saf Argan yağı ile formüle edilen Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Şampuan saçı nemlendirmeye ve saça doğal bir parlaklık kazandırır.

Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Saç Kremi
Zengin formülü sayesinde saçın beslenmesine destek olan Watsons Love Is In The H’air Yoğun Onarıcı Saç Kremi, saçın esnekliğinin artırılmasına yardımcı olur. Bir miktar saç kremini nemli saça diplerinden uçlarına doğru iyice yedirerek eşit bir şekilde uygulayınız. Saçta 2-3 dakika bekleterek ılık su ile durulayın.