Sonbahar’da her gün pürüzsüz bir cildin keyfini sür!

0
377

Bütün yaz giydiğimiz ince elbiselere ve eteklere yavaş yavaş veda vakti geldi. Fakat cilt bakımımızı her daim devam ettirmeye özen göstermeliyiz. Farklı yöntemler kullanırken karşımıza çıkan batık, tahriş, gibi cilt problemlerini önleyerek, her gün pürüzsüzlüğün keyfini sürebilmen için Gillette Venus her zaman yanında!


Yaz günlerini geride bıraktığımız bu günlerde, havaların da soğumasıyla beraber o çok sevdiğimiz elbiselere ve eteklere yavaş yavaş veda etme zamanımız geldi. Fakat cildimizin nemini korumak ve her daim parlak olmasını sağlamak için cilt bakımını düzenli olarak devam ettirmemiz çok önemli. Pürüzsüz bir cilt için acılı ve zahmetli tüy alma yöntemlerinin aksine konforlu ve kullanışlı Gillette Venus ailesi ile pürüzsüz, ışıl ışıl cildinle özgüvenle dolaşabilirsin.

Sert kimyasallardan ve kötü kokulardan uzak bir uygulama olanağı sağlayan, tüylerini alırken bir yandan da ölü derilerden arındıran, cildi kayganlaştıran jel barlarıyla da ipek gibi yumuşak bir cilde sahip olma imkânı sunan Gillette Venus Comfortglide Breeze ile anında mükemmel pürüzsüzlük elinin altında.

Suda aktifleşen jel barları ve üç bıçaklı oynar başlığı sayesinde %100’e kadar pürüzsüzlüğün tadını sonuna kadar çıkarabilirsin.

Diz, dirsek, bilek gibi kıvrımlarına kolayca uyum sağlayan oynar başlığı ve kayganlaştırıcı jel barlarıyla tıraş jeline gerek kalmadan acısız ve pratik bir şekilde istediğin ışıltılı cilde birkaç dakika içerisinde kavuşmak mümkün. Aynı zamanda Gillette Venus Comforglide Breeze’in dörtlü yedek başlığı paketi ile 4 ay boyunca hayalindeki pürüzsüz cilde ulaşabilirsin.