Paris’ten bildiriyoruz.

0
655

Geçmişten günümüze söz konusu güzellik olduğunda mutlak mükemmeliyetlik duygusuyla hareket eden Artistry, portföyünde yeni teknolojilerle ve tescilli bitkisel bileşenlerle geliştirilen ileri cilt bakım ürünlerine sahip bir marka. Biyolojik ve çevresel yaşlanma belirtilerini hedef alarak, ayrıca yüz, göz ve dudaklar için klasik ve sezona özgü renk koleksiyonları, bilimsel ve akademik danışmanlar kurulu tarafından yönlendirilen global araştırma, geliştirme ve kalite güvencesini yansıtarak, ileri güzellik sınırlarını daha ileriye taşıyor.

Daha önce New York City’nin merkezini renklendiren Amway Artistry Studio şimdi de dünyanın en şık kenti Paris’ten ilham alan yeni güzellik ürünleri koleksiyonu için Atlantik’i aşıyor. Yeni Artistry Studio Parisian Style Edition Koleksiyonu, dünyanın her yerindeki kadınların zahmetsiz ve hızlı bir şekilde Paris’in ışıltılı görünümüne bürünebilmeleri için şık metropol makyaj ürünleri ve sınırlı sayıda özel üretim banyo ürünleri içeriyor. Ayrıca, Artistry Studio Parisian Style Edition ürünlerinin üzerinde ve ambalajlarında Fransız sanatçı Adolie Day’in değişik karakterleri ve çizimleri yer alıyor.

Artistry Studio Parisian Style Edition Koleksiyonu

Artıstry Studıo kentlerden ilham alan her koleksiyonunda, söz konusu kentin sanatı, kültürü, modası, renkleri ve dokuları ürünlere yansıtılıyor.

Bu yeni koleksiyon ile Paris’in cazibesini ve romantizmini neşeli pastellere, çarpıcı dudaklara ve lüks banyo ve vücut ürünlerine dönüştürüyor. Yeni Artistry Studio Parisian Style Edition Koleksiyonu ile Parizyen kızların cazibelerini elde etmeleri şimdi çok kolay. Işıklar şehrinin tarzından, sanatından ve lezzetli şekerlemelerinden ilham alan koleksiyonda dudaklar ve yanaklar için iki tonlu renkler, gözler için çarpıcı ve ışıltılı paletler, vücudu tepeden tırnağa lüks kokulara ve dokulara büründüren banyo ürünleri sunuluyor. Koleksiyonda yer alan ürünlere ve özelliklerine gelince…

Artistry Studio Parisian Style Edition Göz Farı Paleti: Paris’in renklerinden ve modasından ilham alan ve şık bir palette sunulan 6 renk tonu, makyaj bazı, aydınlatıcı, renklendirici ve konturlayıcı olarak kullanılabilecek çok daha çarpıcı ve daha ışıltılı dokular içeriyor.

Artistry Studio Parisian Style Edition Yanak ve Dudak Renklendirici: Pratik bir tüpte iki renk tonu içeren ürünü, bütünsel bir görünüm elde etmek üzere aynı tonda uygulayabilir ya da çarpıcı bir şıklık için iki tonu karıştırabilirsiniz.

Artistry Studio Parisian Style Edition Sıvı Dudak Parlatıcısı: Tamamen parlak ve bütünüyle örtücü sıvı dudak parlatıcısı, klasik Fransız dudaklarının şık ve mükemmel görünümünü yansıtmak için ideal.

Artistry Studio Parisian Style Edition 3’ü 1 Arada Kaş Şekillendirici: Pratik, 3’ü bir arada jel-krem formülü ve kendi fırçası olan ürün ile kaşları doğal ya da çarpıcı görünüm için renklendirebilir, şekillendirebilir, belirginleştirebilirsiniz.

Artistry Studio Parisian Style Edition Makyaj Sabitleştirici Sprey: Mikro incelikteki sprey nem takviyesi ve ipeksi pürüzsüzlükte kalıcılık sağlayan varla yok arası örtüsüyle, makyajınız gün boyu solmamasını ve kusursuzluğunu korumasını sağlıyor.

Artistry Studio Parisian Style Edition Çok Yönlü Vücut Sabunu: Dokulu tarafı nazik bir masaj uygularken, düz tarafı da hafif kokulu bir köpük oluşturarak cildi temizler, pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve canlandırır.

Artistry Studio Parisian Style Edition Banyo Köpük Topu: Şampanya köpüklerinden oluşan banyo köpük topu ciltle dost bileşenleri sayesinde ruhunuzu dinginleştiren bir etkiyle sizi şımartıyor.

Artistry Studio Parisian Style Edition Saç ve Vücut Yağı Spreyi: Hızla emilen ve kayganlık hissi bırakmayan kuru yağ cildinize ve saçınıza anında parlaklık verir.

Artistry Studio Parisian Style Edition Pırıltılı Vücut Jeli: Işıltılı, pırıltılı vücut jel ciltle dost, yoğun nemlendirici bileşenleri sayesinde, cildinize değdiği an eriyerek pürüzsüz ve ipeksi bir dokuya kavuşmanızı sağlar.