Lancôme Türkiye’nin ilk marka elçisi Hazal Kaya’nın favori fondöteni de Lancôme Teint Idole Ultra Wear!

0
216

Cildinizle tonları ve bitişleri mükemmel bir uyum yakalayan Teint Idole Ultra Wear geniş ton seçenekleri ve cildinize daha fazla nefes aldıran, gün boyu kalıcı, ince ve yüksek kapatıcı formülü ile eşsiz bir seçenek. Hazal Kaya’nın rengi olan 205C ve Türkiye’de toplamda 25’e gelen renk sayısıyla Teint Idole Ultra Wear, 2 kat daha ince ve 2 kat daha fazla nefes alabilen, 24 saat kalıcı ve SPF35 ile arttırılmış güneş koruyucu formülü ile sunuluyor.

Fondöten teknolojisinde yeni bir dönem başlıyor. Yeni Teint Idole Ultra Wear, en kapsayıcı renk yelpazesindeki en ince ve en nefes alabilen fondöten olarak yüksek kalıcılığı bir üst seviyeye taşıyor. Hayatın tüm zorluklarına dayanan, suya, neme, tere ve bulaşmaya dayanıklı likit formülü ile her zaman yanınızda.

Gelişmiş Airwear Teknolojisi ile güçlendirilen Teint Idole Ultra Wear cildinizde olduğunu hissedemeyeceğiniz kadar hafif. Adeta bir hava kadar ince olup nefes aldıran formülüyle 24 saat doğal ve mat duran bir kapatıcılık sağlıyor.

Geliştirilmiş Teint Idole Ultra Wear %81 oranında cilt bakım serumu ve SPF 35 ile zenginleştirilmiş. Şimdi her zamankinden daha iyi performans sergileyen yeni formülüyle terlemeye karşı dayanıklı olup gün boyu nemlendirme, kirlenme önleyici etki ve cilt bariyeri koruması sağlamak üzerine Hyaluronik Asit, Moringa, E Vitamini ve Pre-probiyotikler içeriyor.