Doğanın Mührü

0
456

Cildimize iyiliğin ve sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece, %100 doğal kaynaklı, temiz ve etkin içerikleri ile bütünsel cilt bakımına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Doğanın sonsuz bereketiyle bahşettiği kaynaklarını en saf haliyle aktif içerik haline getiren Rosece, tüm farklı cilt tiplerine özel formülize edilmiş ürünlerini içinde doğaya saygılı, bilinçli tüketicisiyle buluşturuyor.

Doğa hep ‘‘iyi’’ gelir..
Pandemi sürecinde tanışılan karantina dönemleri ile geçtiğimiz yıldan bu yana evlerimize kapanmış da olsak dış dünya ile temas ettiğimiz an zararlı kimyasallarla kuşatılıyoruz. Geleneksel kozmetik ürünlerini kullanan bir kadının ise her yıl ortalama 2kg. kimyasal maddeyi vücuduna aldığı kabul ediliyor. Özellikle şehir hayatında aktif olan bir kadının günlük ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda her gün kullanılan cilt bakım ürünlerinin doğal ve organik içeriklere sahip olması daha da önem kazanıyor. %100 doğal kaynaklı olmasının yanı sıra son derece aktif ve etkili cilt bakım ürünleri sayesinde doğanın iyilikleri adeta cildinize mühürlenerek bütünsel bir şekilde sonuç veriyor.

Bu yıl 6. yaşını kutlayan Rosece kurulduğu günden itibaren yalnızca doğal ve organik sertifikalı içerikler üretmesiyle ön plana çıkıyor.

Şampuandan bütünsel cilt bakım ürünlerine, aromaterapiden bebek bakım serisine kadar geniş bir yelpazeye yayılan ürün çeşitliliği ise hayatın her alanında doğal formüller ışığında temiz içerikli ve etkin bütünsel bir cilt bakımı anlayışı sunuyor. Aynı zamanda dünyanın çeşitli ülkelerine hammadde üreticiliği ihracatı yaparak bu alanda da önemli bir işe imza atıyor.

Cildimize olduğu kadar dünyamıza karşı da aynı sorumluluk bilinciyle hareket eden Rosece hayvan dostlarımızın denek olarak kullanılmasının karşısında yer aldığı gibi hayvanlar üzerinde test edilmiş hiçbir hammaddeyi de içeriğinde barındırmıyor. Toprağa, suya, canlılara kısacası tüm doğaya saygı duyan bu anlayış aynı zamanda geri dönüştürülebilir çevre dostu ambalajlarda da ortaya çıkıyor.