La Mer By Sorrenti: Denizden Cildinize

0
268

Deniz’in aynı kalmayan limiti La Mer’in orijinal iyileştirme yolculuğunda saklı. Gelişmelerin ilhamla, sanatın ustalıkla birleşimi. Mario Sorrenti ve kızı Gray birlikteliği La Mer’in ”Edge of the Sea” kampanyasında La Mer’in ruhuna yeni bir yorum katıyor. İkili, bu kampanyayı La Mer’in sonsuza kadar esin kaynağı olan deniz sevgisine adıyor. Eylem Şimşek

Bu sezon La Mer, efsanevi moda fotoğrafçısı Mario Sorrenti ve yıldızı parlayan genç yetenek kızı Gray Sorrenti’yi ikonik Crème de la Mer kutusunu sanatsal bir bakış açısıyla yorumlamaya davet etti. Bu ilk iş birliklerinde baba-kız olarak denizde birlikte geçirdikleri yaz günlerini en güçlü görsel ve sözel alıntılarla yakaladılar. La Mer gibi, Mario’nun efsanevi moda fotoğrafları da klasik ama modern ve benzersiz kalitesi ile bilinirken, Gray ise, moda ve sanatta çığır açan fotoğrafçıların bir adım ötesine ulaşmayı hedefliyor.

Yakaladığı görüntüler, hiç bitmeyen bir iç gözlem arayışını; ham, genç ve sanatsal bir ifadeyi çağrıştırıyor. Mario ve Gray Sorrenti kendi benzersiz siyah-beyaz fotoğrafçılık yetenekleri ile Crème de la Mer için iki sınırlı sayıda ambalaj tasarladı. Yenileyici ve iyileştirici yapısıyla bilinen Crème de la Mer, ciltteki kuruluğu iyileştirmeye yardım ederken, ciltte tüm gün süren bir nemlendirme etkisi sağlıyor. Bugün, La Mer’in öne çıkan nemlendiricileri bir çok farklı yapıda sunuluyor, ancak bir unsur her daim aynı kalıyor: Miracle Broth’un mucizevi yatıştırıcı gücü.