Sağlıklı yaşam platformu: Healin Foods.

0
627
Reha Tartıcı

 

Healin Foods

Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha gündemde olduğu ve bilincin arttığı; yeme alışkanlıklarının hayat kalitesine etkisinin yakından ölçüldüğü bir dönemden geçiyoruz. Healin Foods toplumsal farkındalığın arttığı bu dönemde dünyadaki sağlıklı yaşam yeme alışkanlıkların üzerine kurulmuş tamamen doğal, taze ve temiz yemek önceliğini vurgulayan bir restoran olarak öne çıkıyor.
İstanbul’un kalbi Nişantaşı’nda oldukça şık dekorasyonuyla öne çıkan herkesin damak tadına uygun ve sertifikasız hiçbir ürünün yer almadığı mekan dünya mutfaklarından Anadolu mutfağına kadar çok geniş ve sağlıklı menüler sunuyor.

Healin’in menüsü çorbadan makarnaya, salatadan humusa, burgerden tatlıya kadar oldukça fazla seçeneği misafirlerine sunsa da benim favorim kesinlikle “Pizzette” çeşitleri.

Bu lezzete pide desem pide değil, pizza desem pizza değil. Sanırım onlarda kendilerine has bu ürüne pizzadan türeterek “Pizzette” demişler. Tüm çeşitler organik tam buğday unu ile yapılıyor. Somonlusundan hindilisine, rozbiflisinden Beluga mercimeklisine kadar fazla seçeneği bulabiliyorsunuz.

”Kullanılan tüm malzemelerin organik ve sertifikalı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.”

Bu arada unsuz, şekersiz ve glütensiz tatlı çeşitleri ve sağlıklı içecekler konusunda oldukça iddialılar. Girişte yer alan barda bugüne kadar tatmadığınız bu lezzetleri deneyimleyebiliyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir cennet Healin Foods.