Santa Farm’dan SosyalBen Vakfı’na destek

0
427

Santa Farma, SosyalBen Vakfı 2020 Gönüllü Elçisi Bensu Soral’ın vakıf için özel olarak tasarladığı rengarenk ve parfümlü çoraplardan satın alarak, yeteneklerini daha önce keşfeden SosyalBen Çocukları’nın yeteneklerinin daha fazla gelişmesi için gerçekleşecek çalışmalara destek oldu.


Türkiye’nin 75 yıllık köklü ve yerli ilaç firması Santa Farma, sosyal sorumluluk girişimlerine destek vermeye devam ediyor. Bu amaçla Santa Farma, SosyalBen Vakfı’nın 2020 Gönüllü Elçisi Bensu Soral’ın tasarlamış olduğu birbirinden renkli çoraplardan satın alarak projeye destek verdi.
Soral’ın 3 farklı renkte tasarladığı parfümlü çoraplar SosyalBen Çocukları’nın “Hayalden Gerçeğe” yol almalarına destek olurken, yeni yıl hediyesi olarak iyi bir alternatif oluşturuyor.

Dezavantajlı çocuklara destek oluyor
SosyalBen Vakfı, dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini amaçlayan; bu amaç doğrultusunda kişisel gelişimlerine katkı yapacak ulusal ve uluslararası düzeyde saha ve eğitim çalışmaları gerçekleştiren bir yeni neslin sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet yürütüyor.