Modern gastronomi örneklerinden özel menüsü ile ”Mesai Karaköy” yenilendi

0
115

Karaköy’ün kalbinde, tarihi yarımada yenilenen dekorasyonu ve yeni tatlarıyla lezzet, sohbet ve eğlence mesaisi ‘Mesai Karaköy’de başlıyor. Tarihi dokusu ve mimarisi ile İstanbul’un en ünlü caddelerinden Karaköy Bankalar Caddesi’nde yer alan ‘Mesai Karaköy’ İstanbul yeme-içme hayatının en özel mekanları arasında yer alıyor. Eylem Şimşek

Yenilenen yüzü ve lezzetleri ile yeni sezonda lezzet mesaisi Mesai Karaköy’de açıldı. Modern gastronomi örneklerinden özel bir menü ile damaklar, tarihi yarımadanın eşsiz manzarası eşliğinde lezzet şöleni yaşıyor. Keyifli bir akşam geçirmek, sohbetin, eğlencenin ve müziğin tadına varmak için yenilenen konsepti ve menüsüyle ‘Mesai Karaköy’ bu kışın vazgeçilmez mekanlarından oluyor.

Geleneksel Tatlara, Modern Gastronomi Dokunuşları
Yenilenen yüzü ve yeni lezzetleri ile sezona iddialı bir başlangıç yapan Mesai Karaköy’ün mutfağı şef Ali Karababa’ya emanet. Geleneksel tatları modern gastronomi örnekleriyle yeniden yorumlayan ve ortaya özel tatlar çıkaran Karababa, tam bir lezzet şöleni sunuyor. Farklı sunum ve malzemelerle özgün mezeler, zengin et ve balık çeşitleri ve imza yemekler, lezzetseverlere tam bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. Ana yemek olarak Patlıcan Kebap, Fıstıklı Kebap, Ali Nazik, Kıyma Kebap ve şefin imza yemeği Dana Lokum yepyeni bir yorum ve sunumla masada yerini alıyor. Somon Izgara, Deniz Levrek, Jumbo Karides, Kalamar Çubukları ve Izgara Ahtapot gibi deniz ürünleri, Mesai Karaköy’ün zengin menüsünde öne çıkan diğer lezzetler.