Kayak keyfine sıcak bir mola: Park Cafe&Bar

0
545

Kartepe’nin büyülü coğrafyasıyla bütünleşen ve yemyeşil doğasıyla dikkat çeken The Green Park Kartepe Resort&Spa’nın bünyesinde açılan Park Cafe&Bar yepyeni bir mekan. Kış tatilinin keyfini yaşayabileceğiniz kızak pistinde sevdiklerinizle eğlenirken, bir yandan da Park Cafe&Bar’ın kayak pistine açılan pencerelerinden dağ manzarasını izleyeceğiniz mekanda keyifli bir tatile ne dersiniz? 

”Dört mevsimin güzelliğini yaşayabileceğiniz Park Cafe&Bar, gün boyu kayak keyfi yapan misafirlerine zengin mutfağı ve özel sunumlarıyla hizmet veriyor”

Kartepe’nin gerçek ruhunu yaşayabileceğiniz mekanda ilk tercihiniz kızak pistine açılan pencereli bölümler olacak. Muhteşem doğayı mekanın içerisine de taşıyan kafe, yüksek tavanı, ahşap tasarımı ve canlı ağaç dekorlarıyla size kendinizi adeta kütük evleriyle ünlü İskandinavya’da hissettiriyor. Kışın keyfini yaşarken, Park Cafe&Bar’ın sakin çevresinde karda doğa yürüyüşlerine çıkabilir, kızak pistinden günün her saatinde kızak ve kayak ekipmanlarını kiralayarak tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

”Sevdikleriniz ve çocuklarınız kızak pistinde kayak yaparken, siz de Park Cafe&Bar’da kış mevsiminin ve yağan karın tadını çıkarmak üzere yönünüzü Kartepe’ye çevirebilirsiniz”