HiPP ile Ruh ve Beden Zindeliği

0
146

Organik ham madde işleyicisi Alman markası HiPP’in ‘Ruh ve Beden Zindeliği’ içerikli Nefes Etkinliği, birçok ilde gerçekleşmeye devam ediyor. Mehmet Ustaoğlu PR tarafından, Psikolog/Çocuk Gelişim Uzmanı Işıl Evrim Akgün eğitmenliğinde gerçekleştirilen etkinliğe bu ay Mersin BN Hotel Thermal&Welness ev sahipliği yaptı. 

Beslenmeden kozmetiğe kadar bebeklerin ve annelerinin pek çok ihtiyacına yönelik geniş bir alanda üretim ağına sahip olan Alman markası Hipp, ruh ve beden bütünlüğünü destekleyecek eğitimlere de oldukça önem veriyor. Yaşamdaki en değerli varlık mottosuyla; oyun kulüplerinden kamplara, sanat atölyelerinden yoga ve nefes çalışmalarına kadar düzenlediği etkinliklerle yaşama değer katıyor.

Tüm Türkiye genelinde projelere imza atmaya devam eden Hipp’in ‘HiPP ile Ruh ve Beden Zindeliği’ etkinliğinin bu ayki ev sahibi Mersin’deki BN Hotel Thermal&Welness oldu. Sağlıklı atıştırmalıklar eşliğindeki etkinlikte Psikolog/ Çocuk Gelişim Uzmanı Işıl Evrim Akgün doğru nefes teknikleri hakkında uygulamalı bilgiler verdi.